Понеділок, 22 листопада 2021 — РІО Бердичів

Середа, 19 Січня

Понеділок, 22 листопада 2021 — РІО Бердичів

В наше время редкая хозяйка обходится без современных помощников – бытовой техники, которая призвана облегчить готовку, стирку и, конечно, уборку. Последняя, как самый трудоемкий и менее любимый всеми процесс, особенно ценит помощь извне. Даже если помощь эта – не физическая, а посредством профильного оборудования. Самым популярным в данном сегменте уже много лет есть пылесос. Только сегодняшние модели шагнули намного вперед от своих предшественников, стали более функциональными и совершенными. Особенно те, что выпущены под известной ТМ. Так пылесос Бош представлен в широком спектре разных позиций – бюджетных и более дорогостоящих моделей, среди которых каждый найдет оптимальный для себя вариант.

Опубліковано в Технології

У вівторок, 23 листопада, кілька вулиць міста, а також деяких сіл Бердичівського району будуть без світла.

Опубліковано в ЖКГ

Що пророкують та що радять усім знакам зодіаку зірки на цей день 

Опубліковано в Гороскоп

На розгляд комісії з питань безпеки та організації дорожнього руху, засідання якої проходило минулої п’ятниці, надійшло депутатське звернення депутата від ПП «Українська стратегія Гройсмана» Ігоря Романського з проханням встановити на одному із світлофорів у Бердичеві додаткову стрілку.

Опубліковано в ЖКГ

У переддень 100-річного ювілею від дня народження Михайла Степанюка –мудрої і доброї людини, громадянина-патріота, поета, прозаїка і драматурга, інженера лісового господарства та залізничника, ветерана Другої світової війни – бердичівляни вшанували пам’ять нашого земляка, зібравшись біля будинку по вулиці Білопільській 6-А. На меморіальній дошці – напис, який розповідає: тут із 1953-го по 1986-й рік працював український письменник, керівник Бердичівської дистанції захисних лісонасаджень Південно-Західної залізниці…

Опубліковано в Культура
Понеділок, 22 листопада 2021 14:48

Кредит наличными: это выгодно и просто?

Современный мир развивается бешеными темпами, упустив возможность сейчас, в будущем вы можете очень пожалеть об этом. Людям необходимы ресурсы для удовлетворения потребностей здесь и сейчас. Они не могут ждать, но как быть если ваш бюджет ограничен, и заработная плата не позволяет купить то, что необходимо? Для этого многие прибегают к дополнительным денежным средствам, которые реализуют разные финансовые организации выдавая кредиты. Например, обратившись в Качай Гроші можно за несколько минут оформить кредит без отказа под минимальный процент.

Опубліковано в Бізнес

Станом на 22.11.2021 року в КНП “Бердичівська міська лікарня” на стаціонарному лікуванні в інфекційному відділенні лікарні перебувають 123 хворі з підтвердженим COVID-19 та 3 осіб з підозрою на COVID-19.

Опубліковано в Медицина

Про цю жінку ми писали вже двічі, адже складені на неї працівниками муніципальної інспекції та поліції протоколи вже двічі розглядали члени адміністративної комісії.

Опубліковано в Пригоди

Універсальним одноковшевим екскаватором-навантажувачем моделі ЭБП-11 з віссю копання, що зміщується, відтепер оснащено міське комунальне підприємство “Бердичівводоканал”.

Опубліковано в ЖКГ

«Тендери» і «закупівлі» – ці слова були років двадцять тому немовби перепусткою до класу «обраних», адже саме тоді народжувалось законодавство, яке регулює нині державні закупівлі. Але тоді вони були «сховані» в товстелезних «талмутах» друкованого офіційного вісника закупівель. 

Опубліковано в Бізнес
Сторінка 1 із 2

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.