Вівторок, 5 Грудня

Краснопільська ОТГ

Бойові дії по усій лінії зіткнення не припиняються навіть не дивлячись на складні погодні умови. Українські бійці відважно несуть свою нелегку службу, захищаючи державну цілісність та суверенітет нашої країни. Щодня ворог несе значні втрати у живій силі та техніці.

У зв’язку з інтенсивністю бойових дій, українським бійцям не завжди вдається забрати з поля бою своїх полеглих побратимів. Інколи рідним та близьким доводиться по кілька місяців чекати на тіла загиблих родичів. І весь цей час у їх серцях жевріє надія, що сталася помилка. Що їх чоловік, батько чи син насправді живий та потрапив у полон, не маючи можливості подати про себе звістку...

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.