Вівторок, 5 Грудня

Ружинська ОТГ

Статтею 183 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачені штрафні санкції за хибний виклик поліції, пожежно-рятувального підрозділу, бригади екстреної медичної допомоги або інших аварійно-рятувальних формувань.

6 листопада о 02:32 по лінії “101” надійшло повідомлення про пожежу в приватному секторі с. Бистрик Ружинської територіальної громади Бердичівського району.

Щодня українські герої віддають свої життя за волю та незалежність України. Кожен з них є прикладом стійкості, мужності та патріотизму.

Війна моє закінчитися повним знищенням ворога, щоб той назавжди забув до нас дорогу. Україна є вільною, незалежною та демократичною державою, якій не потрібна брехлива ідеологія руського міра, російська диктатура та тиранія. Ми вільні люди на своїй вільній землі – і ніхто не забере у нас це святе право. І сьогодні це право щодня, щогодини відстоюють наші відважні Збройні сили України.

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.