Субота, 28 Трв

Середа, 20 жовтня 2021 — РІО Бердичів

Правоохоронці встановлюють місце знаходження Гадзиківського В’ячеслава Леонтійовича, 1965 року народження.

Опубліковано в Кримінальна Хроніка

Цього понеділка, 18 жовтня, бердичівським вогнеборцям довелося гасити пожежу у селі Кустин Бердичівського району.

Опубліковано в Пригоди

Бердичівська ДПІ нагадує, що з 01.09.2021 запроваджено одноразове (спеціальне) добровільне декларування.

Опубліковано в Офіційна інформація

Правоохоронці встановлюють місцезнаходження Данилевич Людмили Василівни, жительки м. Бердичева, 1951 року народження.

Опубліковано в Кримінальна Хроніка

Современные люди хотят везде успевать, быть мобильными и вездесущими, решать на ходу посильные задачи и при этом не отказывать себе в комфорте и любимых увлечениях. Да, все запутано, но если задуматься, то так оно и есть. И отчасти подогнать такие желания под возможности способны беспроводные наушники маршал, которые уже полюбились миллионам пользователей по всему миру как одни из самых лучших и по качеству воспроизводимого звука, и по внешним данным, что их ими наделил производитель. Сама продукция данного бренда уже давно считается самой желаемой и самой продаваемой, и хотя цены на разные ее позиции не низкие. Но ведь и говорим мы и об удобстве человека их используемого, и даже о его здоровье, ведь тот звук, что их посредством подается в уши, напрямую влияет на слух.

Опубліковано в Пригоди

Вакцинуватися можуть усі бажаючі, старші 18 років незалежно від наявності декларації, підписаної з сімейним лікарем.

Опубліковано в Медицина

Сьогодні цим питанням переповнені коментарі соцмереж, адже лише вчора у місті розпочався опалювальний сезон, але багато бердичівлян скаржаться на холодні батареї.

Опубліковано в ЖКГ

Механизм сцепления авто надежный и прочный. Но так как неравномерно распределяется нагрузка на элементы, некоторые узлы выходят из строя раньше, что влечет за собой поломку всей системы. Чаще всего таким компонентом является корзина сцепления. Последняя передает крутящий момент мотора, защищая его от перегрузок, дает возможность переключать передачи. Автомобили, укомплектованные механической трансмиссией, предрасположены к износу элементов сцепления.

Опубліковано в Авто

Це був один із найповажніших за віком обвинувачених, які цьогоріч побували на лаві підсудних у бердичівському суді. 85-річного водія визнали винним у порушенні правил безпеки дорожнього руху, що спричинило потерпілому середньої тяжкості тілесне ушкодження.

Опубліковано в Офіційна інформація

Це вже друга делегація із Республіки Польща за цей місяць, яка приїхала до Бердичева з важливою метою – підписання угоди про співпрацю між двома містами. На початку жовтня Меморандум про дружбу та співпрацю підписував міський голова Бердичева та бурмістр Явора. А вже 19 жовтня для такої почесної місії приїхали гості з міста Ченстохови.

Опубліковано в Політика
Сторінка 1 із 2

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.