Середа, 7 Червня

Понеділок, 25 жовтня 2021 — РІО Бердичів

Знать о происходящем в стране необходимо каждому. Абстрагироваться от новостей неправильно, ведь можно упустить что-то важное и нужное для себя. В наше время даже дети заглядывают на новостные порталы. Да, в большинстве они интересуются внеплановыми каникулами, дистанционкой и тем, как скоро они с родителями смогут беспрепятственно отправится на отдых за границу. Тем не менее – они интересуются. Чего уж говорить о взрослых людях.

Опубліковано в Пригоди

Добре, що поки що не всі. Вранішні і вечірні рейси залишаються, а ось денні відмініяються. 

Опубліковано в Пригоди

Автобусом, який, нагадаємо, надав підприємець Віталій Ніколаєнко і який теж разом із сином – депутатом міської ради Юрієм Ніколаєнком – долучилися до бердичівлян, учасники акції протесту з нашого міста поїхали до АТ «Житомиргаз». Ще частина бердичівлян поїхали власними автомобілями і вже разом приєдналися до протестуючих під стінами компанії житомирян. А це депутати міської ради, члени виконавчого комітету, підприємці, журналісти, місцеві активісти, чимала частина працівників міської ради, виконавчого комітету та бюджетних установ.

Опубліковано в Пригоди

З понеділка, 25 жовтня, у приміщеннях педагогічного, медичного та коледжу промисловості, економіки і права незвично тихо і в аудиторіях, і в коридорах, адже саме відсьогодні ці навчальні заклади перейшли на дистанційну форму навчання.

 

Опубліковано в Освіта
Понеділок, 25 жовтня 2021 15:39

Что такое call-tracking

Чем бы вы ни занимались, вы желаете знать результат своих действий. Если вы занимаетесь бизнесом, то результат не просто важен, он обеспечивает будущее ваших сотрудников, вашего дела. Поэтому для интернет продаж необходимо вести аналитику конверсии рекламы. От того, как конвертит та или иная площадка, зависит, какой оборот будет с рекламой кампании. 

Опубліковано в Бізнес

На спортивному майданчику зі штучним покриттям пройшов спортивно-масовий захід з міні-футболу з нагоди Дня захисників і захисниць України серед команд студентів професійно-технічних училищ та коледжів міста Бердичева. Відбувся він у рамках соціального проекту «Активні парки – локації здорової України». Організаторами змагань виступив Бердичівський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» (директор – Олег Рудніцький).

Опубліковано в Спорт
Понеділок, 25 жовтня 2021 15:06

Процесс создания видеопродуктов

Популярность услуги видеопродакшн постоянно растет. Данная тенденция связана с наиболее запоминающейся для человека формой контента, который создает продакшн студия. Производство видеоконтента — фильмов, клипов, рекламных и других роликов создается командой профессионалов. В список последних входит сценарист, режиссер, оператор, монтажер. Конечный продукт создается, учитывая цели и пожелание заказчика.

Опубліковано в Технології

24 жовтня до поліції надійшло повідомлення від жительки Бердичівського району про побиття співмешканцем її доньки. Під час перевірки обставин, правоохоронці з’ясували, що, допоки жінка знаходилась у лікарні, він наглядав за трьома дітьми. Під час спілкування з малими заявниця і дізналась про травмування середньої доньки та звернулась за допомогою.

Опубліковано в Кримінальна Хроніка

МКП «Бердичівводоканал» повідомляє, що з 16.00 (шістнадцятої) години 27 жовтня 2021 року до 16.00 (шістнадцятої) години 28 жовтня 2021 року буде проводитись хлорування водопровідних мереж міста.

Опубліковано в ЖКГ

Мобильные телефоны настолько тесно вошли в нашу жизнь, что представить себе хоть день без них большинству из нас сложно. Эти гаджеты заменили собой многие другие девайсы и оборудование, так как практически все самые необходимые для наладки рабочего процесса и досуга устройства есть теперь в современных смартфонах.

Опубліковано в Пригоди
Сторінка 1 із 2

Посівний календар червень 2023

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.