Субота, 28 Трв

Середа, 27 жовтня 2021 — РІО Бердичів

У середині листопада розпочнеться судовий розгляд провадження за фактом побиття інспектора бердичівської виправної колонії.

Опубліковано в Офіційна інформація

Україна та Туреччина пов'язані між собою на офіційному рівні міждержавними договорами, співробітництвом у різних галузях промисловості, культурою та туризмом. Не варто також забувати про приватне життя багатьох тисяч людей, які щорічно переїжджають на постійне місце проживання до сусідньої країни. Природно, для повноцінного спілкування та ведення бізнесу необхідний переклад турецької мови на українську, англійську чи російську або у зворотний бік. Зробити це швидко та якісно можуть фахівці бюро перекладів, які мають певні навички та великий досвід роботи в цій сфері.

Опубліковано в Бізнес

Але, не скрізь. Так, знизу працює аж дві бригади по десятку чоловік, а зверху – тихо і пусто.

Опубліковано в ЖКГ

Близько 11.30 до поліції надійшло повідомлення про аварію на залізниці поблизу с. Чорнорудки Бердичівського району. Попередньо, відбувся схід 10 порожніх вагонів вантажного потяга.

Опубліковано в Офіційна інформація

У місті Мукачево на Закарпатті відбувся перший етап Кубку України з метань 2022 року – Всеукраїнські змагання з метань пам’яті заслуженого тренера України Євгена Сюча.

Опубліковано в Спорт

Многие считают, что мы тратим на покупку бесполезных вещей много времени впустую. Они только занимают место в доме, но это не так. Покупая сувенир своим родственникам или друзьям на Новый год, мы дарим им частичку своей души – уделив внимание. Предлагаем выбрать здесь лучшие подарки по доступным ценам в Украине. Интернет-магазин «Праздник SHOP» позаботился о том, чтобы упростить участь тех, кто не оставляет без внимания никого из своих знакомых.

Опубліковано в Пригоди

У АТ «Житомиргаз» 25 жовтня 2021 року пройшли громадські обговорення проекту структури тарифу на послуги з розподілу природного газу на 2022 рік.

Опубліковано в ЖКГ

Что делать если дверь межкомнатная со временем имеет непрезентабельный вид? Её можно обновить, если покрасить водоэмульсионной краской. Поверхность дверного полотна вместе с коробкой можно в домашних условиях привести в порядок, если воспользоваться рекомендациями сотрудников компании Cortez. Как говорят специалисты, важно соблюдать последовательность действий, и тогда получившийся результат порадует качеством.

Опубліковано в На правах реклами

Сьогодні відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ і НС).

Опубліковано в Медицина

У вівторок наприкінці робочого дня на території професійно-технічного училища №4 сталося займання сухостою.

Опубліковано в Пригоди
Сторінка 1 із 2

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.