Субота, 28 Трв

Четвер, 07 жовтня 2021 — РІО Бердичів

Два дні знадобилося правоохоронцям, щоб встановити місце перебування юнака з м. Бердичева, який вирушив на заробітки в інший регіон України.

Опубліковано в Кримінальна Хроніка

Хоча в побуті частіше використовуються прилади, протилежні до компресорів – пилососи, але наявність у господарстві електричного помічника, який не всмоктує повітря, а стискає його і подає в потрібному напрямі з потрібним тиском, теж ніколи не завадить.

Опубліковано в Бізнес

Завтра, 08 жовтня, на площі Мистецькій біля міського Палацу культури ім. О. Шабельника розпочнеться виставка-продаж, на якій бердичівлянам представлять великий асортимент товарів українські виробники.

Опубліковано в Пригоди

Сибас – это рыба, которая становится все более популярной в Украине. Ее покупают из-за хороших вкусовых характеристик и большого количества полезных свойств. К тому же, она может стать отличным дополнением для диетического рациона. Приобрести сибас можно, обратившись в https://egersund.ua/ru/products/100. Так вы получите отличное норвежское качество и сможете быть уверенными в его безопасности.

Опубліковано в Кулінарія

Для цього за ініціативою депутата Дениса Заремського була створена спеціальна робоча група, перше засідання якої відбулось у вівторок.

Опубліковано в ЖКГ

Ассортимент современных гаджетов велик, поэтому с каждым днем растет количество и разнообразие стильных и функциональных аксессуаров к ним. Особенно любимы среди потребителей смартфоны марки iPhone, поэтому именно чехол на последнюю модель всемирно известного «яблочного» бренда пользуется особой популярностью среди покупателей.

Опубліковано в Бізнес

Обсяги нарковмісної сировини рослинного і синтетичного походження та інші докази протиправної діяльності, виявлені в оселі 47-річного жителя м. Бердичева, вказують на причетність чоловіка до розповсюдження заборонених речовин.

Опубліковано в Кримінальна Хроніка

Про те, що у Бердичеві зник чоловік, повідомила у соціальній мережі «Фейсбук» Леся Олександрівна Хаустович з проханням про допомогу у пошуку батька.

Опубліковано в Офіційна інформація

Тема запитань і відповідей в англійській мові дуже актуальна для російсько- та україномовних студентів зокрема через те, що порядок слів та логіка побудови речень сильно відрізняються. Крім того, різні статті та сайти пропонують різну класифікацію питальних речень, а пояснення далеко не завжди є чіткими та зрозумілими. Хочете остаточно розібратися в цій темі? Тоді ця стаття для вас!

Опубліковано в Освіта

Про це повідомив Житомирський обласний лабораторний центр.

Опубліковано в Медицина
Сторінка 1 із 2

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.