Вчителі, викладачі або, просто люди, які прагнуть передати власні знання наступним поколінням, обирають шлях роботи у виші, звичайній школі або, навіть онлайн. А, оскільки наразі віддалений формат роботи стає дедалі популярнішим в Україні, то й віртуальні репетитори стали користуватися попитом. Тож, що це за робота, як її почати та у чому її переваги, треба розібратися детальніше. Тим часом, щоб трохи відпочити від справ, можна завітати до віп казино та, скористатися кращими слотами у мобільному додатку.
Як почати віртуальне викладання та, що для цього потрібно
Перш за все, репетитор є людиною, що несе відповідальність за власний робочий графік та успіхи учнів. А, почати працювати можна відразу після отримання вищої освіти. Щоб початок віддаленого викладання був вдалим, варто:
- Визначитися з основним предметом, до прикладу вибрати кілька дітей з метою їх підготовки до здачі ЗНО з математики (це допоможе зрозуміти, чи підійде людині така робота взагалі);
- Мати певний досвід з викладання, бо це впливає на вартість послуг;
- У разі намірів відкриття навчального центру, потрібно отримати ліцензію;
- Скласти зручний графік занять під себе та учнів.
Але, у разі бажання викладати шкільні предмети, потрібно ретельно ознайомитися з поточною програмою. Пошук клієнтів можна почати з так званого “сарафанного радіо”, або долучитися до одного з популярних фріланс-порталів. До прикладу, серед таких сервісів є BUKI, Kabanchik або Superprof.
Наявні переваги у віртуального викладання
Перш за все, людина матиме можливість самостійно впливати на власний робочий час та складати індивідуальну програму під конкретних учнів. Другим вагомим аргументом є безліч наявних способів ведення онлайн-занять, наприклад через Скайп або Зум. При цьому середні винагороди для викладачів з української та англійської мов варіюються від 12 до 16 тис. грн/ місяць. Щодо переваг для самих учнів, вони полягають у можливості займатися на будь-яких відстанях і, навіть у разі легкої хвороби.