Понеділок, 2 Жовтня

Бізнес

Ми вже писали про широку і гарно рекламовану діяльність посередників з працевлаштування за кордоном, що в Бердичеві вже багато років проводять свою діяльність, яку останнім часом значно розширили.

Так-так. Саме такою є остання новина на офіційній сторінці заводу у Фейсбук від 8 вересня. Там виставили цілий відеосюжет про виробництво автономної модульної вбиральні в металевому морському контейнері.

Нещодавно на сесії міської ради депутати схвалили проєкт рішення про встановлення офіційної співпраці з литовським містом Алітус. Раніше у Бердичева вже був досвід співпраці з Литвою, про що ми вже писали раніше.

Так, днями останнє обладнання вивезли з продуктового магазину поблизу колишнього консервного заводу.

На сесії Бердичівської міської ради, яка відбулась минулого вівторка серед майже сотні проектів рішень був один, який стосувався кооперативного ринку.

Поліграфічні послуги в Києві: нові горизонти друку

Київ, як столиця та основний бізнес-центр України, поєднує в собі численні друкарні, які пропонують різноманітні поліграфічні послуги. Друкарні Києва славляться своєю професійністю, інноваційним підходом та конкурентоспроможними цінами.

У житті бувають випадки, коли гроші потрібні терміново, але дістати їх немає можливості. Це, наприклад, випадки, які називають «форс-мажорними» – лікування, ремонт квартири або автомобіля, придбання необхідної техніки. Покрити такі витрати допоможе готівковий кредит, вигідна пропозиція від Банку Львів.

Скористатися такою позикою може будь-який громадянин України, навіть якщо у нього немає офіційної роботи. Довідку про доходи для схвалення заявки надавати не потрібно, для цього достатньо заповнити форму на сайті, де вказати свої контактні дані. Менеджери Банку Львів завжди готові відповісти на будь-які питання стосовно кредитування й надати консультацію.

Особливості кредитування готівкою

Умови надання дуже прості, проте спочатку потрібно оцінити власні можливості щодо вчасного погашення позики. На сайті є зручний онлайн-калькулятор, за допомогою якого легко розрахувати суму щомісячного платежу, для цього знадобиться декілька хвилин. Від загального розміру кредиту, терміну, на який він надається та інших особливостей залежить, скільки доведеться сплачувати для погашення.

Офіційне працевлаштування – не важлива вимога, адже навіть за його відсутності людина може мати дохід і платити внески. Проте банк звертає увагу на суму, яку хочеться отримати, якщо вона буде великою, можуть вимагати заставу, наприклад, депозит, нерухоме або рухоме майно (квартира, машина). Оформити заявку можна безпосередньо через інтернет, для її схвалення знадобиться декілька годин.

Після отримання позитивного рішення підписується договір, потім клієнт отримує гроші. Щоб погасити кредит, достатньо дотримуватися графіка внесення платежів і мінімальної суми. Якщо виникли складнощі з фінансами й погасити кредит із якихось причин неможливо, потрібно терміново звернутися до банку. Менеджер допоможе вирішити ситуацію без нарахування пені – наприклад, змінить графік платежів або проведе реструктуризацію.

Головні переваги готівкового кредиту від Банку Львів

Менеджери завжди готові надавати консультації та вибирати найбільш зручні варіанти погашення для кожного клієнта. Достатньо щомісяця вносити мінімальні платежі, щоб не мати простроченої заборгованості та поступово закрити кредит. Серед важливих плюсів пропозиції від Банку Львів варто виділити наступні:

  • можливість отримати суму до 150 тисяч гривень. Заставку для такого кредитування не вимагають, максимальний розмір позики визначають індивідуально для кожного клієнта в залежності від місця проживання та інших особливостей;
  • можливість дострокового погашення без нарахування штрафу або пені. Протягом 14 днів після оформлення договір можна розірвати, додатково сплативши відсотки за користування;
  • немає цільового призначення. Тобто, отримані кошти можна витрачати на будь-які потреби, не надаючи ніякої звітності.

Кредитний договір укладається на термін до 4 років, за цей час достатньо просто вносити щомісячні платежі.

Джерело: Сайт www.banklviv.com

 

Хоча словом «сквер» зараз важко назвати це місце, але колись, поруч з кінотеатром «Дружба», висадили молоді каштани саме з цією метою.

На засідання адміністративної комісії було розглянуто два чергових протоколи що були складені муніципальними інспекторами за статтею 152 про адміністративні порушення. А саме за стихійну торгівлю прямо на території пішохідних тротуарів.

Про таку перспективу сьогодні говорили на засіданні постійної депутатської комісії з питань земельних відносин, будівництва та архітектури.

 

Вы являетесь гордым владельцем сайта, посвященного ремонту квартир? Поздравляем! Но в Интернете царит жесткая конкуренция. Чтобы ваш сайт был успешным, необходимо, чтобы его заметили. В компании web-promo.ua мы являемся экспертами в области продвижения сайтов. Мы давно занимаемся продвижением сайтов, поэтому знаем, что работает, а что нет. Именно поэтому мы хотим поделиться с вами лучшими способами привлечения внимания к вашему сайту о ремонте квартир!

Флористи компанії Flowers.ua знають усі нюанси квіткового етикету, а тому стовідсотково зможуть грамотно скласти збірний букет квітів або букет у коробці, який стане найкращим подарунком з нагоди дня народження або іншої події. Не сумнівайтеся, рослини для композицій завжди найсвіжіші, а оформлення букета вище за всілякі похвали. Доставка квітів у Житомирі https://flowers.ua/ua/zhitomir та всіх великих містах країни безкоштовна.

Потреби реформувати заклади харчування наростають з кожним роком, а конкуренція на цьому ринку процвітає. Тому, якщо ви тільки замислюєтеся відкрити свій бізнес, то продумувати концепцію та естетику закладу, потрібно вже зараз. Відвідувачі завжди звертають увагу не тільки на якість їжі, але й на якість сервісу закладу. Обличчям любого ресторану чи кафе є меню закладу. Навіть розробивши його якісно та продумано, потрібно з часом підлаштовуватися та враховувати потреби клієнта.

Будь-які бізнес-проекти, продукція, послуги будуть цікавішими загалу і більш затребуваними, якщо вони будуть якісно прорекламовані. Саме тому, компанія АВЕРС вже понад чверть століття реалізовує витратні матеріали для виготовлення рекламних конструкцій та інтер’єрних рішень різної складності. Завдяки відповідальному ставленню до роботи, якісній продукції та бездоганній репутації компанія стала членом одразу двох значущих міжнародних організацій IAPD і EPDA - Міжнародної та Європейської асоціацій дистриб'юторів пластиків, і є лідируючою на ринку у своєму сегменті.

  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар вересень 2023

Три ведмеді запрошує на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.