Бізнес — РІО Бердичів
  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Бізнес

Побут та домашня робота часто відбирає останні сили і зазвичай складається так, що увесь час після основної роботи жінки (а іноді і чоловіки) проводять за веденням домашнього господарства. І, якщо генеральне суботнє прибирання зазвичай витримує кілька днів, то миття посуду – щоденна робота, без якої не обходиться жоден вечір.

Наличие Биткоинов в криптовалютном кошельке способствует ощущению уверенности и дает возможность совершать выгодные покупки в онлайн-магазинах. Но далеко не все потребности современного человека сегодня можно обеспечить, пользуясь электронной валютой, поэтому часто обладателю «цифрового золота» приходится менять его на традиционные (фиатные) деньги. Если вам нужно совершить обмен Биткоинов на доллары, то сделать это нужно грамотно, учитывая несколько рекомендаций.

Сьогодні останній день сплати єдиного податку, і багато платників такого податку 2 групи, які зареєстровані в селах і громадах Бердичівського району вже завтра можуть отримати привід для величезних штрафів.

Дане питання розглядали спочатку на засіданні виконавчого комітету вчора, а вже сьогодні дізнатися про намір придбати колишню спортивну залу БМЗ «Прогрес» по вулиці Європейській, 81 мали змогу депутати на позачерговій сесії міської ради.

Його майбутній зовнішній вигляд представили нещодавно на засіданні містобудівної ради. Цей довгобуд «прикрашає» центр Бердичева вже більше тридцяти років, і розпочинав його будувати нинішній директор кооперативного ринку Микола Васильович Адамчук.

 

Про це можна дізнатись з оприлюдненого порядку денного найближчої сесії Бердичівської районної ради, де першим стоїть питання: «Про надання погодження Товариству з обмеженою відповідальністю “Бердичів-Пісок” щодо отримання спеціального дозволу на користування надрами».

Совсем скоро осень сменится зимними морозами, поэтому уже сегодня многие украинцы обновляют свой гардероб теплыми новинками. Сезон 2019/2020 диктует множество новых трендов, некоторые из которых вполне применимы в повседневной жизни.

І хоча це підприємство вже більше десяти років не є самостійним суб’єктом господарської діяльності, але, напевно, на свою автономію все-таки ще сподівається.

Але про нього так ніхто б досі і не дізнався, якби не помічники народного депутата України від нашого округу Богдана Кицака. На своїй сторінці у мережі «Фейсбук» Богдан Коляда зробив допис про Другий форум регіонів України та Білорусії, який протягом двох днів – 3 і 4 жовтня – проходить у Житомирі та Бердичеві і, власне, про засідання українсько-білоруської групи нашому місті.

У вівторок помічник-консультант народного депутата Богдана Кицака, Богдан Коляда зібрав в затишній конференц-залі готелю «У свата» підприємців Бердичева, які займаються бізнесом з «пригонки», переобладнання та продажу автомобілів. 

Ми вже писали про першу сонячну електростанцію «Ганська СЕС», яка розпочала свою роботу нинішнього року. Біля бердичівської об’їзної тисячі сонячних батарей уже дають струм до об’єднаної електромережі, а головний організатор цього будівництва Олег Грамотенко планує будівництво інших подібних об’єктів в інших районах Житомирської області. 

Объявления о недвижимости были и остаются на пике своей популярности. Особенно, в больших городах, таких как Харьков, куда часто на постоянное место жительство, в поисках работы или на учебу приезжают со всей Украины. Но если раньше по старинке, большинство людей искало информацию о аренде или купле-продаже жилья в расклейках на столбах или, в лучшем случае, на страницах газет, то сегодня наибольшим спросом пользуются тематические сайты.

16 вересня має відбутись аукціон, на якому виставлено на продаж цілісний майновий комплекс, а якщо називати речі своїми іменами, то комплекс руїн колишнього цукрорафінадного заводу.

Машинобудівний завод «Прогрес» славився колись своїм обладнанням, яке знали в усіх куточках великого Радянського Союзу та за кордоном. На жаль, останні роки були не такими успішними, як ті далекі часи. Але, на заводі змогли зберегти найголовніше – цінні кадри, які сьогодні продовжують славні традиції машинобудівників Бердичева.

На сьогодні в міському та приміському транспорті Бердичева та Бердичівського району задіяні десятки приватних перевізників, які не дають квитків, не рахують пільговиків, не дотримуються графіків руху, а натомість постійно вимагають у влади підвищення тарифів.

anoliya zb 800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.