Бізнес — РІО Бердичів

Середа, 29 Березня

Увійти

Зареєструватися


Бізнес

Відвідати Бердичів і не спробувати страви, приготовані місцевими майстрами, – це, дійсно, нонсенс! Після запального концерту в нашому місті епатажна суперблондинка Оля Полякова зазирнула до м’ясної ресторації «Чара», уподобавши саме її серед інших численних закладів.

Запрошуємо внутрішньо переміщених осіб, житомирян та жителів Житомирської області до участі у грантовому проекті «Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні». Проект передбачає надання грантової підтримки для розширення підприємницької діяльності, а також на розвиток самозайнятості.

Продається він вже давно, але в цьому році фонд держмайна вирішив, нарешті, його продати. На офіційному сайті опублікований «Перелік затверджений наказом Фонду державного майна України від 30.01.2017 № 135. До цього переліку ввійшло близько 270 об‘єктів. Переважна більшість з цих об‘єктів – окреме індивідуально визначене майно – всього 141 об‘єкт. До продажу також пропонуватимуться 20 єдиних майнових комплексів, 71 недобудова та 26 об‘єктів соціальної сфери».

19 січня 2017 року, на базі Богунської районної ради, відбулась зустріч керівників підприємств міста Житомира і Житомирського району з представниками Управління Держпраці у Житомирській області, міського центру зайнятості, Житомирської об’єднаної податкової інспекції, Управління пенсійного фонду в області, управління праці і соціального захисту населення Богунської районної ради, обласного відділення фонду соціального захисту інвалідів та ради територіального відділення асоціації платників податків України. Тема зустрічі: перспективи ринку праці у зв’язку зі змінами у законодавстві.

Сьогодні вранці центральний ринок Бердичева вразив відвідувачів незвичною тишою та пустими торговими рядами. А якщо точніше сказати , то з ранку на свої робочі місця вийшли, як зазвичай, всі торгуючі, але після чуток від «дуже знаючих людей» про те, що на Бердичівський ринок їдуть перевіряючі з Вінниці, майже половина з них стали терміново складати речі, закривати палатки і йти вирішувати дуже нагальні справи, про які всі раптом згадали.

 

В Бердичівському держлісгоспі вже стало доброю традицією напередодні Нового Року відкривати справжній ялинковий ярмарок. На спеціальних плантаціях щорік підростають тисячі ялинок і сосонок, які у новорічні свята будуть радувати дітей та дорослих.

1 листопада більшості бердичівлян при купівлі хлібу чи булок довелось дораховувати від 30 до 80 копійок до звичної ціни буханки. Сказати, що це їх здивувало, напевно, буде неправильним, адже давно минули ті часи, коли хліб десятиліттями коштував 16 чи 17 копійок. Зараз зростання цін на будь-що вже не так лякає чи дивує українців, набагато більше подиву викликає подекуди якесь зниження ціни, хоча це буває досить рідко.

Словосполучення «обривати хміль» добре відоме чи не усьому дорослому населенню нашого міста. Адже в наші шкільні часи обов’язковим атрибутом першого місяця навчання в школі щороку ставали виїзди в радгоспи району збирати ці ароматні шишки. Іноді по кілька класів, іноді вся школа, починаючи з п’ятого класу, на Ікарусах та ЛіАЗах виїздили до Райгородку, Реї чи Осиково, щоб включитись у велетенську і всеосяжну битву за врожай.

Про це нам розповів начальник дільниці приватного підприємства «Автомагістраль», яке зараз ремонтує автотрасу Бердичів–Житомир. Адже і Президент України, і її Прем’єр-міністр досить часто їздять цією дорогою з Києва до Вінниці, тому й бачать своїми очима, як іде процес ремонту і чи правильно використовуються державні кошти, виділені на нього. Можливо, саме те, що цією дорогою їздять перші особи держави, і посприяло тому, що порівняно швидко знайшлись в бюджеті гроші на її ремонт.

Лише кілька тижнів тому відбулись засновницькі збори нової громадської організації «Спілка підприємців Бердичівщини», а вже сьогодні можна сказати, що вона актуальна і потрібна, тому що з перших днів діяльності зайнялась конкретними справами по захисту прав підприємців.

З 11 по 14 серпня в Бердичеві пройде універсальна виставка-продаж "Літній Ярмарок" у міському Палаці культури ім. О. Шабельника.

Нещодавно, переглядаючи оголошення про продаж нерухомості у Бердичеві, побачив на сайті пропозицію з таким текстом:

Дев’ятнадцять років тому назад, а саме 22 липня 1997 року, була зареєстрована громадська організація «Бердичівська регіональна асоціація приватних підприємців». Об’єднались тоді підприємці Бердичева для того, щоб спільно з підприємцями інших міст України захистити своє право торгувати на ринках країни без застосування касових апаратів. Адже на ринки тоді пішли вони зовсім не від гарного життя, а для того, щоб захистити себе і свої сім’ї від безробіття та безгрошів’я 

Нещодавно на одній з бердичівських недобудов з’явився великий банер з написом «Продається». Знаходиться ця будівля в центрі міста, тому цей великий напис, думаю, бачило багато бердичівлян, а ось чи багато з них вирішили подзвонити по вказаному телефону – невідомо.

В Бердичеві продовжуються розгортатись святкові заходи на честь Дня Міста, Дня Конституції, Дня Молоді, та Днів Польської культури.

Так, вже опівдні на вул. Європейській, перекритій з нагоди свята для руху автотранспорту розгорнули свої шатра вуличні торговці сувенірами та розставили зручні столики і лавочки та запалили мангали підприємства громадського харчування.

Незважаючи на страшенну спеку, по центральній, а сьогодні ще й пішохідній вулиці вже прогулюється чимало бердичівлян та гостей міста, і з кожною годиною їх кількість тільки зростає.

Якщо Ви ще не тут, то дивіться на фото, як усе тут чудово, і чимшвидше збирайтесь в середмістя, тут ви сьогодні знайде розвагу до душі як для себе, так і для дітей. 

800sign

  • asenposlugi1
  • moloko
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rio6@list.ru
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.