Середа, 6 Липня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

В Бердичеві відкрили «чудо-острів» - магазин, де діти легко вивернуть кишені своїх батьків

Понад місяць тому на четвертому поверсі торгово-розважального комплексу Оноре Бальзак почались перетрубації. Зняли деякі перегородки, натомість нові зробили повністю прозорими, так звільнили місце для нового магазину іграшок. І ось, минулої суботи відбулось його відкриття.

На майданчику перед будівлею Галереї житомирське агентство проводило конкурси і вікторини серед малечі, а мами з татами дивились на це дійство та обговорювали новий магазин. Деякі казали, що за багатообіцяючою назвою думали про те, що там крім продажу дитячих товарів будуть  ще й якісь ігри чи розваги. Інші говорили, що там все так дорого, що й не варто підніматись наверх.

На четвертому поверсі дійсно стало набагато просторніше. Крім скляних перегородок світла додалось і тому, що прилавки, на яких розміщуються товари досить низенькі. Іграшки спеціально розміщуються так, що дитина легко могла дістати будь-яку, а після цього батькам може бути дуже непросто повернути її на місце.

І тут, серед перших відвідувачів тільки й розмов було про ціни на іграшки. Хтось говорив, що конструктори, які тут коштують 500- 600 гривень в іншому місці можна купити за 200-300 гривень, інший тато сказав, що такий автомобіль, як тут коштує 12 тисяч гривень, він бачив на одеському ринку за 6 тисяч. Ну нехай тисячу буде коштувати перевезення, міркував він, а за що ж ще п’ять тисяч?

Хоча були й такі, що казали, що знайшли деякі позиції дешевші, ніж в інших, і трохи згодом, коли стане спокійніше, прийдуть сюди за покупкою, але самі, без дитини, бо приходити з дитиною може бути дуже накладно.

За інформацією в інтернеті, ця мережа іграшкових магазинів розпочала свій поступ з Харкова і вже відкрила продаж в багатьох обласних центрах країни. Бердичів, по суті, став одним з перших районних центрів, де можна купити іграшки та інші дитячі товари в брендовому магазині.

ostrov1

ostrov2

ostrov3

ostrov4

Ostrov5

ostrov6

ostrov7

ostrov8

ostrov9

ostrov99

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.