Відтепер бердичівлянам не потрібно їздити у «Глобал» — РІО Бердичів

Субота, 15 Грудня

  • TehnoMayster
  • TehnoMayster remont800

Відтепер бердичівлянам не потрібно їздити у «Глобал»

05 бер. 2018 Олександр Доманський

Адже 2 березня в Бердичеві відкрився бутік одягу та аксесуарів, який дуже схожий на магазини, розташовані в найбільшому торговому центрі Житомира.

Магазин «Точка» розмістився на другому поверсі торгово-готельного комплексу «Привокзальний», тобто над центральним автовокзалом Бердичева.


Не можна сказати, що в Бердичеві мало торгували чи торгують одягом, взуттям чи аксесуарами. На центральному ринку тут за два з половиною десятиліття виросли цілі династії, яких добре знають на оптових ринках Хмельницького, Чернівців, Одеси, Польщі, а раніше й Москви. Багато з них відкрили свої магазини в місті або ж відділи в торгових центрах. Але здебільшого це нішеві або спеціалізовані відділи з доволі обмеженим асортиментом.
Власники «Точки» постарались відійти від спеціалізації і зручно представити покупцям великий асортимент одягу, взуття та аксесуарів середньої та низької цінової групи. Звичайно ж, змагатись з секонд-хендами по ціні магазин нового одягу не в змозі, але все більше бердичівлян поступово відмовляються від походів у магазини товарів вторинного використання.


Всі речі в «Точці» зручно розвішені на вішаках та розкладені на полицях, і кожен з покупців може взяти кожну кофтину чи сорочку, помацати її (а без цього взагалі ніяка покупка неможлива) і приміряти в зручній примірочній.
Завітайте до нового магазину та переконайтесь, що нові орендарі приміщення в зручному для бердичівлян місці, організувавши тут бутік сучасного нового одягу, «влучили в точку».

IMG 4128

IMG 4129

IMG 4130

IMG 4133

IMG 4134

IMG 4135

IMG 4136

IMG 4137

IMG 4138

IMG 4139

Відео

RIFdruk

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
  • UTK1

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.