Понеділок, 15 Серпня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Rowenta допоможе створити неперевершений образ самостійно

Зачіска завжди грала та грає для жінок дуже велику роль. Від її вдалості залежить не тільки настрій володарки, але й загальне враження. Існує стереотип: щоб створити неперевершений образ, який буде вражати своєю оригінальністю та красою, необхідні послуги спеціаліста - але Rowenta вдало його зруйнувала. Це відомий бренд, який пропонує безліч девайсів для зачіски. Це плойки, стайлери, фени та багато чого іншого. Ця техніка не тільки робить волосся слухняним та допомагає йому гарно виглядати, але й не шкодить йому. Тому кожна жінка може стати своїм особистим стилістом і робити різноманітні зачіски кожен день, змінюючи образи та перевтілюючись, як вона того забажає.

Головна особливість техніки Rowenta

Цей бренд займається розробкою нових технологій у сфері краси вже з 1909 року. Увесь цей час якість продукції приваблювала жінок всього світу своїми гарантіями бездоганного результату. Багато хто хоча б раз спробував скористатися стайлером або феном від цієї компанії назавжди залишилися її прихильниками, так як якість говорить сама за себе. Своєю основною задачею бренд ставить полегшити буденний побут жінок стосовно їх догляду за собою та дати їм можливість самостійно робити собі модні та стильні зачіски. Завдяки використаним технологіям стайлери та плойки від Rowenta роблять волосся слухняним та гарним, а вбудований генератор іонів додає йому неперевершеного блиску, як після процедур у салоні краси.

Виробник є першим новатором, який у сфері розробок власної продукції використовує вже на протязі десяти років принципи екологічного проектування. Тому ця техніка безпечна як для людей, так і для навколишнього середовища. Rowenta є партнером Всесвітнього фонду дикої природи і тримає екологічний аспект інноваційних розробок на першому плані.

Де краще купувати продукцію Rowenta?

Вигідним та надійним шляхом придбання цієї техніки є співпраця з офіційним представником компанії в Україні. Саме завдяки прямому контакту з компанією у Європі Rowenta має можливість пропонувати товарі за цінами від виробника, а також надавати гарантію якості і послуги з ремонту та заміни. Але важливо пам’ятати, що тривалість терміну експлуатації будь-якої техніки в першу чергу залежить від правильності її використання. Виробник надає певні рекомендації, які допоможуть використовувати придбаний пристрій якомога довше та повністю розкрити його потенціал.

Інформацію про це можна знайти на вкладиші, який додається до упаковки пристрою. Кожна модель фену, стайлера або плойки має як ідентичні, так і особистісні потреби в експлуатації. Але часом питання виникають в ході використання і через декілька років. Якщо вкладиш загублено, то звідки взяти відповіді – невідомо. Rowenta пропонує своїм споживачам інструкцію до будь-якого свого пристрою. Для того, щоб її завантажити, необхідно тільки обрати сферу догляду, знати тип продукції та її модель. Інструкція буде сформована за декілька секунд, яку надалі можна завантажити або роздрукувати, не відходячи від комп’ютера.

 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Ольга Каткова

Адміністратор сайту "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.