В Бердичеві майже три тисячі підприємців обрали спрощену систему оподаткування — РІО Бердичів

П'ятниця, 10 Липня

  • Бердичівський Базар

В Бердичеві майже три тисячі підприємців обрали спрощену систему оподаткування

Станом на 01 липня 2019 року кількість фізичних осіб-підприємців, які перебувають на обліку в Бердичівській ОДПІ, залишається на рівні минулого рокуі складає 3393 особи, з них, які обрали спрощену систему оподаткування – 2908 осіб.Порівняно з аналогічним періодом минулого року кількість підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування збільшилась на 239 осіб або 20 %. 

У І півріччі реєстраторами зареєстровано 291 суб’єкт господарювання, в тому числі: юридичних осіб – 13, фізичних осіб – 278. Припинили свою діяльність 272 суб’єкти господарювання, з них: юридичні особи – 10, фізичні особи – 262. У звітному періоді суб’єктам господарювання виділено 13 земельних ділянок загальною площею понад 57 тис. м2, з них: під виробництво – 54 тис. м2, для комерційного використання – 3 тис. м2.

Обсяг роздрібного товарообороту (у порівняних цінах) за січень – березень поточного року склав 310,2 млн. грн., що на 6,8 % більше порівняно з відповідним періодом минулого року. Питома вага товарообороту міста у загальному обороті роздрібної торгівлі області складає 8,6% (ІІ місце після м. Житомира перед міст Житомирської області).

У сфері роздрібної торгівлі та надання побутових послуг за даний період відкрито 5 об’єктів комерційного призначення та погоджено із суб’єктами господарювання 37 режимів роботи закладів торгівлі, ресторанного господарства та побутового обслуговування населення. Розглянуто 61 звернення громадян з питань захисту прав споживачів, з них 53 вирішено на користь споживачів.

З метою захисту прав громадян, пов’язаних з легалізацією трудових відносин продовжує функціонувати робоча група з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення. Протягом І півріччя 2019 року проведено 10 засідань, на яких заслухані 133 керівники та проведені 15 рейдів – обстежень у 1159 роботодавців з метою інформування щодо легалізації трудових відносин. За результатами проведеної роботи зареєстровано 147 трудових договорів фізичних осіб-підприємців з найманими працівниками та проведено державну реєстрацію 6 осіб як суб’єктів господарювання.

За результатом роз’яснювальної роботи з ліквідації заборгованості зі сплати податків за січень – червень 2019 року погашено заборгованості до міського бюджету в сумі 1,1 млн. грн., в тому числі податку на доходи фізичних осіб – 802,1 тис. грн., плати за землю – 155,8 тис. грн., єдиного податку – 140,8 тис. грн.

За інформацією з доповіді начальника відділу економіки та інвестицій Л.М. Бедрань

 

super cina

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.