ПриватБанк пропонує допомогу у наведенні ладу в маршрутках Бердичева — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

ПриватБанк пропонує допомогу у наведенні ладу в маршрутках Бердичева

03 вер. 2019 Власкор

На сьогодні в міському та приміському транспорті Бердичева та Бердичівського району задіяні десятки приватних перевізників, які не дають квитків, не рахують пільговиків, не дотримуються графіків руху, а натомість постійно вимагають у влади підвищення тарифів.

Методи обстеження та перевірки перевізників теж знаходяться на печерному рівні, і визначення коефіцієнта безкоштовних та платних перевезень зазвичай проходить за старим і звичним способом «на око».


Всі ці проблеми вже вирішені у 21 місті України завдяки їх співпраці з провідною фінансовою установою країни – ПриватБанком. Для оплати проїзду QR-кодом потрібно завантажити на смартфон мобільний додаток Privat24 ПриватБанку і відсканувати зображення на стікерах, розміщених в салоні транспорту. Під час поїздки оплачений квиток потрібно буде “закомпостувати” в смартфоні і показати кондуктору або контролеру. Банківська комісія за використання QR-коду відсутня, пасажири оплачують тільки вартість квитка.


Технологія ПриватБанку підходить і для комунальних транспортних перевізників і для приватних, і найголовніше – не потребує зайвих коштів для її впровадження. Адже, донедавна для оплати проїзду у великих містах використовувалися транспортні картки та спеціальне обладнання (валідатори). У Житомирі, наприклад, кілька років впроваджували таку систему, витрачали кошти з бюджету, але повноцінно вона так і не запрацювала.


Сьогодні ПриватБанк пропонує набагато зручніший та сучасніший спосіб диспетчеризації та обліку оплати проїзду, який можна використовувати і у невеликих містах, наприклад, у нас в Бердичеві - безготівкові електронні платежі. Цікаво, що безготівкові електронні платежі можна здійснювати за допомогою уніфікованих пристроїв (смарт годинників, планшетів), а також мобільних телефонів.


Оплата проїзду по QR сьогодні найбільш затребувана в порівнянні з іншими технологіями безконтактної оплати проїзду в міському транспорті. Поки що це єдина технологія оплати проїзду із замкнутим контуром, тобто коли пасажир зрозумілим чином може оплатити проїзд, а контролер або кондуктор може перевірити оплату конкретного пасажира.

privatbank1

Безготівкова оплата від ПриватБанку дозволить економити на розвитку інфраструктури точок продажів і обслуговування карток – дані функції виконує банк; на купівлі обладнання – POS-термінали для оплати надає банк у користування; для друку і продажу проїзних документів – банк пропонує використовувати електронний формат документів; на інкасації та внесення виручки – кошти надходять відразу на розрахунковий рахунок перевізника. 

За допомогою безготівкових електронних платежів від ПриватБанку можна вести простий і зрозумілий облік коштів, що надходять на рахунок перевізника, контролювати реальні дані пасажиропотоку і завантаження на маршрутах, вести облік і роботу з різними групами пільгової категорії, проводити популяризацію рішення за рахунок спільних акцій. А потужний і надійний процесинговий центр ПриватБанку забезпечить он-лайн підтримку і сервісне обслуговування без додаткових витрат.

Так, у багатьох невеличких містах України: у Гадячі, Ізмаїлі та ін. було впроваджено Транспортне рішення від ПриватБанку для установки в електротранспорті та в маршрутних таксі міських маршрутів спеціальних пристроїв, що використовуються для оплати за допомогою банківської картки будь-якого банку або пристроїв з підтримкою безконтактної оплати (NFC). Вартість проїзду програмується, і, при здійсненні операції, пасажиру достатньо провести платіжну картку через термінал. Ідентифікація факту оплати відбувається по відображенню на екрані терміналу “смайла”: зелений – оплата успішна, червоний – відмова. Дане технічне рішення реалізовано без друку паперового чека з терміналу – чек при оплаті формується в електронному вигляді і доступний в меню Приват24 клієнта.

Одним словом, за допомогою ПриватБанку в Бердичеві можна і необхідно зробити революцію в міських перевезеннях і робити це слід якнайшвидше. Безготівковою оплатою за проїзд у транспорті при підтримці ПриватБанку сьогодні вже успішно користуються Сумська, Полтавська, Черкаська, Дніпропетровська, Донецька, Одеська, Львівська, Закарпатська області.

На відміну від інших приватних компаній, банк не лише встановлює валідатори безкоштовно, а й обслуговує їх за власний рахунок. Тобто, для того, щоб бердичівляни мали змогу розраховуватися в міському транспорті без готівки потрібна лише воля міських обранців та підтримка соціально відповідального бізнесу.

І якщо така воля буде у нинішніх чи майбутніх депутатів міськради, то, може, невдовзі вже в історії залишаться стоси дрібних купюр в руках водіїв маршруток, сварки і суперечки, хто коли заплатив чи не платив за проїзд, і влада буде відшкодовувати проїзд справжніх, а не розрахункових пільговиків.

privatbank2

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.