Понеділок, 28 Листопада

У Бердичеві відбулося засідання українсько-білоруської робочої групи Другого форуму регіонів України і Білорусії

04 жовт. 2019 Власкор

Але про нього так ніхто б досі і не дізнався, якби не помічники народного депутата України від нашого округу Богдана Кицака. На своїй сторінці у мережі «Фейсбук» Богдан Коляда зробив допис про Другий форум регіонів України та Білорусії, який протягом двох днів – 3 і 4 жовтня – проходить у Житомирі та Бердичеві і, власне, про засідання українсько-білоруської групи нашому місті.

Загалом, форум направлений на співпрацю між Україною та Білорусією, тож що на участь у ньому в обласному центрі зареєструвалась майже тисяча учасників. Очікується, що протягом дводенного знайомства підприємці обох країн презентують продукцію власного виробництва, налагодять гарні відносини та підпишуть договори ділового співробітництва. Сьогодні, 4 жовтня, за попередньою інформацією, у ньому також візьмуть участь президенти країн-учасників – Володимир Зеленський та Олександр Лукашенко, які мають прибути до Житомира.

До слова, ТОВ «ІНКО-ФУД БЕРДИЧІВ» також стало одним із підприємств, які відвідали учасники засідання українсько-білоруської робочої групи. Зі слів помічника народного депутата Богдана Коляди зрозуміло, що продукція цього бердичівського заводу неабияк зацікавила гостя форуму з Китаю, яким було підняте питання про можливість її експорту до його країни. В результаті засідання у нашому місті крім того говорили про можливі інвестиційні програми та підписали договір щодо прискорення сертифікації для експорту та імпорту різних видів продукції. Ось як про подію написав у соцмережі Богдан Коляда:

«Дуже щільний графік. Другий форум регіонів України та Білорусі! В Бердичеві на засіданні українсько-білоруської робочої групи були присутні поважні гості з обох країн: заступник міністра сільського господарства та промисловості республіки Білорусь Смильгинь І.І., голова Держпродспроживслужби України Лапа В.І., а також гості з Китаю Мей Айсі, який дуже зацікавився Бердичівською продукцією, було піднято питання про експорт у Китай, підняли тему про інвестиційні програми які можна розглядати на платформі індустріального парку "Великий Камінь". В результаті проведення зборів було підписано договір між двома країнами, який прискорює процес сертифікації для експорту та імпорту різних видів продукції».

У підсумку всього вищесказаного стає зрозуміло, чому напередодні цієї зустрічі, яку не анонсували належним чином, хоча не щодня у нашому місті проводяться подібні заходи, територію заводу «ІНКО-ФУД БЕРДИЧІВ» особливо натхненно мели і розчищали, а потім, не менш ретельно, охороняли (задля безпеки учасників форуму на час засідання по усьому периметру підприємства було розставлено поліцейських).

На фото, розміщених у «Фейсбуці», видно, що окрім гостей з інших країн і помічників народного депутата України Богдана Кицака, обраного по нашому округу, у засіданні взяли участь міський голова Бердичева Василь Мазур та заступник міського голови Таміла Павлішина. Хто іще з бердичівлян був присутнім під час зустрічі наразі невідомо.

Фото взяті зі сторінки Богдана Коляди у мережі "Фейсбук".

forym.0

forym1

forym2

forym3

forym4

super cina

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

Світ гардин у Бердичеві

Англійська мова онлайн

Робота в Бердичеві

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.