Бердичівське лісництво АПК розкрило свої карти — РІО Бердичів

Субота, 27 Листопада

Бердичівське лісництво АПК розкрило свої карти

І хоча це підприємство вже більше десяти років не є самостійним суб’єктом господарської діяльності, але, напевно, на свою автономію все-таки ще сподівається.

lisnictvo

Історію свою лісництво АПК бере з так званих, колгоспних лісів, які садили на своїх землях колгоспи і радгоспи Бердичівського району. Так-так, монополії держави на ліси не існувало в радянські часи, а в «своїх» лісах колгоспи самі розпоряджались і вирубкою, і новими насадженнями.


Коли колгоспи зникли з карти Бердичівщини, ці ліси об’єднали у лісництво АПК, як це зробили у всіх районах області, та створили обласну управляючу ними структуру під егідою обласної ради. В 2007 році пройшло «укрупнення» таких лісництв, в результаті якого Бердичівське лісництво АПК перейшло у підпорядкування Романівському. Відповідно, більшість рішень, що стосуються користування лісами приймаються тепер далеко від Бердичева. І так само далеко знаходяться ті, хто мав би опікуватись лісовими масивами та захищати їх від браконьєрських вирубок.


А одним із свідчень того, що Бердичівське лісництво могло б господарювати і автономно, є хоча б ошатні ремонти в приміщеннях колишнього ПМК-56, яке нині займає лісництво та новий інформаційний стенд, який нещодавно встановлено біля них. 

lisnictvo1

lisnictvo2

lisnictvo3

super cina

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошують на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.