Міська влада планує придбати Палац спорту у Бердичеві — РІО Бердичів
  • Конфискат. Чёрная пятница. Распродажа верхней одежды

Міська влада планує придбати Палац спорту у Бердичеві

Дане питання розглядали спочатку на засіданні виконавчого комітету вчора, а вже сьогодні дізнатися про намір придбати колишню спортивну залу БМЗ «Прогрес» по вулиці Європейській, 81 мали змогу депутати на позачерговій сесії міської ради.

З цього питання, проект рішення якого і був винесений на сесію, виступила заступник міського голови Валентина Адаменко. За її словами, у місті нині функціонує 2 дитячо-юнацькі спортивні школи. Якщо до уваги брати спортивну школу, в якій займаються діти футболом, то вона нараховує 400 осіб. У ДЮСШ ім. В. Лонського є відділення баскетболу, стрибків у висоту та з інших видів спорту. Але спортзалів у місті катастрофічно не вистачає, бо із 15 шкіл, що функціонують у Бердичеві, спортивні зали є лише у 7 школах і то для потреб учнів. Але для занять футболом, баскетболом та волейболом розміри тих залів не відповідають. Усі заняття і змагання, що проходять у місті, за проханням проводять або у військовій частині, де є підходяща спортивна зала, або на відкритому майданчику у весняний, літній та осінній періоди. Тому даний спортивний комплекс вирішив би цю проблему, хоча, як зазначив міський голова Василь Мазур, це не означає, що місто відмовиться від повернутого у комунальну власність міста об’єкта незавершеного будівництва, що раніше належав медичному коледжу.


Колишня спортивна зала чи, як ще зараз називають цю будівлю, «спортивний комплекс» заводу «Прогрес» за наявною у міського голови інформацією, готують до продажу. Колись її вже продавали і тоді місто також хотіло її придбати, заплативши навіть перший внесок, проте не вийшло і переможець був інший.


Нині, коли знову постало те ж саме питання продажу, то міський голова запевнив і членів виконавчого комітету, і депутатів, що дана будівля підходить якнайкраще для занять спортом, бо вже має роздягальні, душові, вбиральні. Звісно, певні роботи доведеться проводити, але загалом цільове направлення не змінюватиметься.


Поки що мова йде про намір придбати, а попереду, як було зазначено, проходитиме ряд процедур, що включатимуть у себе оцінку майна, закупівлю тощо. На даний час проектом рішення також визначається замовник, яким виступить управління освіти і науки, щоб від імені міської ради мати змогу проводити відповідні процедури. А всі суми, договори, документи обов’язково будуть обговорені на постійних депутатських комісіях, так само як і прийматимуться необхідні рішення.

super cina

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.