Акція для підприємців від РІО-Бердичів на час карантину! — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

Акція для підприємців від РІО-Бердичів на час карантину!

Оскільки сьогодні закриті більшість бердичівських магазинів та всі ринки, пропонуємо скористатись можливістю продавати свої товари дистанційно. 

На час карантину на сторінці «Бердичівський базар» у Фейсбук  та на сайті газети в рубриці «Оголошення»  ви можете безкоштовно розмістити повідомлення про товари, які ви продаєте.

Цією можливістю можуть скористатись продавці всього: від м’яса та молочних продуктів до квітів, одягу, будівельних матеріалів, чи будь-яких інших товарів. Адже торгівля з доставкою додому або ж через поштові сервіси не заборонена, і навпаки вітається як постановами уряду, так і місцевими нормативними документами.


Витяг з постанови кабміну:
…крім роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв’язку, провадження банківської та страхової діяльності, а також торговельної діяльності і діяльності з надання послуг з громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту;


В наших умовах така діяльність теж може бути цілком реальною. Якщо, наприклад, ви продавали на базарі щодня кілька кілограм творогу, кілька літрів сметани та кілька пляшок молока, то її купляли у вас від сили десяток-півтора покупців. Ці ж самі покупці можуть замовити у вас через Фейсбук більші порції товару, і в підсумку вам потрібно буде проїхатись всього по п’яти-десяти адресам. Так само можна сформувати розвозку по замовленням картоплі чи інших овочів, та взагалі, всього, чого завгодно, навіть, кабанчика перед святом.


Спробуйте, і можливо, ви потім не захочете стояти на базарі в тривожному очікуванні своїх потенціальних покупців

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.