Вівторок, 27 Вересня

Продовольчі магазини Бердичева на свята не закриватимуть

Напередодні Великодня по Бердичеву почали розповсюджуватися чутки про закриття на свята магазинів продовольчих товарів.

Підприємці, чиї об’єкти торгівлі наразі працюють, дотримуючись санітарних норм, звідусюди намагалися дізнатися, чи дійсно у нашому місті доведеться на святкові вихідні позачиняти супермаркети, продуктові магазини тощо. І причина цього зрозуміла, адже у багатьох містах України в зв’язку із активним поширенням коронавірусної інфекції комісії з питань ТЕБ та НС приймали рішення про заборону роботи закладів торгівлі, крім аптек і АЗС, щоб не утворювати скупчення людей.


Проте такі рішення були прийняті в окремих містах, а не на рівні областей, як-от, для прикладу, у Хмельницькому, Чернівцях, у Коростені на Житомирщині, де нині найбільша в області кількість хворих. Також деякі великі супермаркети у великих містах прийняли рішення про закриття на один день – у неділю.


Що ж до Бердичева, то таке питання сьогодні вирішували на засіданні виконавчого комітету Бердичівської міської ради і воно, варто зазначити, для багатьох стало дуже важливим. Звісно, раніше багато років поспіль у місті на свята деякі об’єкти не працювали., деякі скорочували графік, але нині ситуація і так сильно змінена у зв’язку з карантином.


Обговорюючи питання роботи закладів торгівлі, міський голова зазначив, що новина про закриття містом, дійсно, шириться, і в деяких містах України, дійсно, підійшли таким чином до вирішення проблеми масового скупчення у свята. Проте міський голова вважає, що у разі закриття магазинів і супермаркетів ажіотаж серед людей буде набагато більшим, вони ринуть активно скуповуватися і таким чином ризик передачі вірусу буде набагато вищим.

Саме тому на засіданні виконавчого комітету було прийняте рішення, що магазини не закриватимуть у Бердичеві, вони працюватимуть, але з дотриманням усіх відповідних санітарних норм.

 ne zakroyutgol

 ne zakroyut1

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.