Коли відкриють ринки в Бердичеві? — РІО Бердичів
  • Конфискат. Чёрная пятница. Распродажа верхней одежды

Коли відкриють ринки в Бердичеві?

Це питання нині дискутується у всіх бердичівських групах у Фейсбук, Вайбер та інших соцмережах. Підприємці телефонували один одному, бідкались і обурювались, а вже як почули «прохання» президента про відкриття ринків з 1 травня, то їм відлягло від серця.

 


Але жодні пояснення з екранів телебачення не дали розуміння щодо ситуації нашому місті. Станом на ранок четверга рішення про відкриття ринків в Бердичеві ще не прийнято, але активно готується.

 


Та акцент в його прийнятті, після останніх документів уряду, перейшов від місцевих органів влади до виконавчих органів центральної влади. Відтепер дозвіл на відкриття ринку має щоденно надавати представник місцевого відділення Держпродспоживслужби, а два інспектора цієї служби постійно чергувати на місці торгівлі.


Керівники ринків контактують зараз з цією службою для уточнення умов торгівлі, шукають безконтактні термометри, консультуються з колегами щодо влаштування захисних екранів між продавцями і покупцями, які обумовлені в нових правилах та планують інші необхідні заходи.


Директор кооперативного ринку розповів журналісту, що поїде в Житомир, де сьогодні вже має бути відкритий якийсь ринок, щоб подивитись на організацію торгівлі та просив бердичівських підприємців теж долучитись до виконання нових умов (може в когось є цей термометр, або матеріал для екранів, або інші засоби захисту) але реальні дати відкриття ринку – тільки з наступного тижня.


Сьогодні о 14.00 в міськвиконкомі відбудеться засідання комісії з надзвичайних ситуацій, але питання відкриття ринку, попередньо, там не буде прийматись, а лише обговорюватись.


P.S. А поки що навколо ринку активно торгують лише насінням та розсадою.


P. P.S. Все вищесказане відноситься тільки до торгівлі продовольчими продуктами на ринках, а про торгівлю одягом, взуттям, та промисловими товарами поки що ніхто навіть не заїкається ні на центральному, ні на місцевому рівні.

rinok2

rinok1

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.