Коли в Бердичеві поїдуть маршрутки — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

Коли в Бердичеві поїдуть маршрутки

Це питання нині лунає повсюди, адже відкрилось багато підприємств, магазинів, ринків, а добратись до них не всі можуть.


І може й невелика біда, що до них не можуть добратись клієнти, але й робітники теж не можуть дістатись своїх робочих місць.


Сьогодні бердичівляни телефонували навіть на редакційні телефони і обурювались, мовляв, чому це журналісти не пишуть про те, коли відбудеться відкриття роботи міського та приміського транспорту. Адже, по телевізору оголосили, що з 22 травня транспорт вже можу працювати, а тут на місцях ніхто ні гу-гу.


Дійшла до нас і інсайдерська інформація про те, що водії маршруток вже завершують приготування в гаражах і готові завтра вирушати на маршрути, але телефоном директор автопарку її спростував. Сказав, що чекають вказівки зверху, а такої поки що не приходило.


Голова асоціації маршрутних мікроавтобусів, яка обслуговує значну частину міських маршрутів, в розмові з журналістом взагалі сказав, ймовірною датою відкриття руху вважає 1 червня.


Прес-секретар голови облдержадміністрації теж не дав відповіді про початок робботи транспорту, сказав, що чекають офіційної постанови уряду, щоб приймати якісь рішення, і поки що (станом на після обід четверга) її ще немає.


Але, стало відомо, що завтра о 10.00 в міськвиконкомі відбудеться засідання надзвичайної комісії, на якому будуть приймати рішення по пом’якшенню карантинних умов, і цілком можливо, що саме на цьому засіданні буде оприлюднено дату початку роботи міського транспорту.


Хоча це ще не факт. Адже, попереднє подібне засідання переносилось кілька разів, тому що на сайті кабміну довго не оприлюднювали їх офіційну постанову, яку задовго перед тим вже оголосили перед камерами ЗМІ.


Узагальнюючи все вище сказане, можна припустити, що маршрутки в Бердичеві та районі можуть почати свою роботу в суботу 23 травня, як про це вже оголосили, наприклад, у Києві.


Вірогідність таких припущень висока, але не стовідсоткова.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.