Будівлю бердичівського управління статистики купили за 5 мільйонів гривень — РІО Бердичів

Субота, 16 Січня

  • Конфискат. Чёрная пятница. Распродажа верхней одежды

Будівлю бердичівського управління статистики купили за 5 мільйонів гривень

Про це стало відомо з даних сайту «Прозоро»


Початкова ціна продажу становила 2 мільйони 840 тисяч 622 гривні і стартував аукціон 19 квітня. А безпосередньо торги проходили 18 травня. Учасниця з Гришковець запропонувала за цей об’єкт 3 мільйони гривень, а учасниця з Житомира (точніше з Денишів Житомирського району) одразу виставила ціну 5 мільйонів 5 тисяч 555 гривень, і стала переможцем.


Отже, історичну будівлю в центрі Бердичева (час будівництва – 1890 рік), купила Лисак Надія Павлівна, приватний підприємець, яка згідно з даними реєстрів до цього часу займалась роздрібною торгівлею меблями та освітлювальними приладами.


Згідно з інформацією на сайті «Прозоро», всі договори оренди підприємців, які орендували частини цього приміщення в управління статистики, продовжуються з новим власником до їх закінчення, а питання земельної ділянки новий власник має сам вирішувати з органами місцевого самоврядування.

stat1

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.