Вівторок, 27 Вересня

У Бердичеві підприємці зустрілися із мерами Житомира та Дніпра

Борис Філатов та Сергій Сухомлин приїхали до нашого міста сьогодні, 15 вересня, на запрошення депутата Житомирської обласної ради та кандидата на посаду міського голови Бердичева від політичної партії «Пропозиція» Сергія Орлюка.

Метою даного візиту стало обговорення важливої нині проблеми у розвитку мікробізнесу – введення владою РРО. Підприємці всіх міст, і Бердичів не став винятком, обурені такою ситуацією. У багатьох містах на сесіях міських рад створюються звернення підприємців до Президента, Кабінету Міністрів України та інших структур з вимогою зберегти спрощену систему оподаткування. Крім того, бердичівські підприємці, і не тільки, відстоюють своє право на працю, підтримуючи всеукраїнський рух SaveФОП.

Щоправда у Бердичеві на минулій сесії міської ради більшість депутатів утримались від голосування за направлення такого звернення, винесеного на розгляд Сергієм Орлюком. Ми розповідали у публікації, що зачитувала це звернення депутат Тетяна Домбровська і після скандальних батлів та аргументів, що це звернення депутати вперше бачать, воно не складене належним чином і попередньо не обговорене, його повинні були розглянути, зібравшись наступного дня. Але так це питання і не зрушилося із мертвої точки.


Про те, як проходила зустріч ФОПів та інших представників громади Бердичева з мерами двох міст, поділився сам Сергій Орлюк в особистому профілі у соціальній мережі «Фейсбук»:

«Розвиток підприємництва має бути пріоритетом для будь-якої влади. Саме підприємці є основними наповнювачами місцевих бюджетів. Та зараз мікробізнес стикнувся з серйозною проблемою: влада вводить РРО. Цим фактично взяла курс на ліквідацію спрощеної системи оподаткування та знищення дрібного і середнього бізнесу. Для того, щоб обговорити проблему бердичівських підприємців та спільно знайти шляхи для їх вирішення, сьогодні до Бердичева на моє запрошення приїхали мер міста Житомира Сергій Сухомлин та міський голова Дніпра Борис Філатов. Вони у складі потужної команди професіоналів політичної партії «Пропозиція», в якій працюю і я, активно відстоюють інтереси підприємців та місцевого самоврядування.

Під час зустрічі з людьми, яка відбулася на Центральному ринку міста Бердичева, ми разом з Сергієм Сухомлином та Борисом Філатовим заявили про підтримку всеукраїнського руху SAVE ФОП та запевнили підприємців, що будемо спільно з ними захищати право кожного на працю. Якщо влада не почує людей, знаю, що наступною фазою боротьби стане всеукраїнський протест підприємців під Офісом Президента України, запланований на 16 вересня. Виїхати на акцію готуються бердичівляни. Це потужна команда.

І вже зрозуміло, що місто не буде стояти осторонь. Захист підприємців – надійних інвесторів та роботодавців, для мене є принциповою позицією. Знищення дрібного і середнього бізнесу несе в собі загрозу недофінансування та знищення місцевого самоврядування. Адже більшість потужних корпорацій зареєстровані у інших великих містах, куди й сплачують свої податки. Завдання міської влади боротися за кожне робоче місце, а особливо за людей, які нічого не просять у влади, окрім не заважати їм працювати. Право підприємців на працю треба відстояти».

zustrich meri1

zustrich meri2

zustrich meri3

zustrich meri4

zustrich meri5

zustrich meri6

zustrich meri7

zustrich meri8

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.