Понеділок, 3 Жовтня

Підприємці Бердичева долучилися до акції протесту в Києві. Фото. Відео

Як і планувалося раніше, сьогодні, 16 вересня у Києві під офісом Президента України по вулиці Банковій проходить акція протесту підприємців, котрі об’єдналися у всеукраїнський рух #SaveФОП – Захисти ФОП.

Головна мета цієї акції – зберегти спрощену систему звітності та обліку, скасувати РРО для спрощенців та поняття «Ризикові групи». Також підприємці вимагають у влади терміново розглянути і прийняти Законопроект «Про захист спрощеної системи оподаткування» №3853-1/3853-2.


Нагадаємо, що влада з 01 січня 2021 року хоче запровадити обов’язкову наявність касових апаратів для всіх підприємців, ведення повного бухгалтерського і складського обліків та наявності первинної документації. Для цього підприємцям, які самостійно не розбираються у веденні бухгалтерського обліку та звітності, потрібно додатково наймати на роботу спеціаліста. Це стосується не тих, чия діяльність зосереджена на продажу товарів, а й тих, хто надає послуги. Окрім того, планується заохочення скарг і доносів на підприємців, а перевірки можуть закінчуватися штрафами і відповідальністю майном.


Саме тому підприємці, які вважають, що все це призведе до знищення малого і середнього бізнесів, людям доведеться закриватися і їхати на заробітки закордон, тим самим скоротяться робочі місця і виникне загроза недофінансування місцевих бюджетів, в які підприємці сплачують податки, вийшли на акцію протесту у Києві. З багатьох міст України приїхали підприємці, аби відстоювати свої права і достукатися до влади.


Не став винятком і Бердичів. Зранку бердичівські підприємці на чолі з депутатом Житомирської обласної ради Сергієм Орлюком поїхали до столиці, аби взяти участь в акції під офісом Президента України. З плакатами в руках «Ні касовим апаратам», «Досить вбивати малий бізнес», «Захистимо спрощену систему оподаткування», «#SaveФОП Бердичів» бердичівляни долучилися до когорти інших підприємців на Банковій, аби влада їх почула, не позбавляла роботи та не заганяла в тінь.

Kiyiv protest1

Kiyiv protest2

Kiyiv protest3

Kiyiv protest4

Kiyiv protest5

Kiyiv protest6

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.