Будівництво «Епіцентру» у Бердичеві набирає темп — РІО Бердичів

Вівторок, 26 Жовтня

Будівництво «Епіцентру» у Бердичеві набирає темп

Вже більше тижня жителі міста можуть спостерігати на вулицях сучасні великовантажні самоскиди, які постійно курсують між мікрорайонами М’ясокомбінату та Червоної Гори.

 


Спочатку подумалось, що вони возять асфальт у межах державної програми «Велике будівництво», але виявилось, що возять вони будівельне сміття, тобто залишки будівель колишнього м’ясокомбінату та ґрунт з котловану на їх місці. А висипають самоскиди все, що везуть, у ярок за комплексом автообслуговування «Кружка» на Червоній Горі, де його відразу розрівнюють екскаватори.

 


Через кілька тижнів на території м’ясокомбінату планують вже закладати фундаменти нових будівель, в яких розмістяться торгові зали гіпермаркету «Епіцентр». Тоді, можливо, у Бердичів приїдуть офіційні особи від власників мережі, чи принаймні представники прес-служби, які й повідомлять подробиці про терміни відкриття торгового комплексу.


Поки що офіційних коментарів ніхто не дає, а представники замовника будівництва запевняють, що ціни на будівельні матеріали у гіпермаркеті будуть нижчі, ніж в розташованих поряд маленьких магазинчиках.


Цікаво, як після відкриття «Епіцентру» називатиметься автобусна зупинка, розташована неподалік. Колись вона називалась «М’ясокомбінат», і, по суті, дала назву всьому житловому мікрорайону, розташованому за переїздом. Потім, директор поліграфічної фабрики за власною ініціативою на зупинках виготовив і встановив назву «Поліграфічна», а тепер, цілком можливо, що власники гіпермаркету захочуть, щоб їхнім іменем називалась і автобусна зупинка.

epicentr1

epicentr3

epicentr4

epicentr5

epicentr2

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.