Колишній навчальний корпус у Бердичеві терміново реконструюють під… — РІО Бердичів
  • Конфискат. Чёрная пятница. Распродажа верхней одежды

Колишній навчальний корпус у Бердичеві терміново реконструюють під…

А ось під що його реконструюють так і не вдалось дізнатись за тиждень пошуків інформації. Ще на минулому тижні, коли писав про ремонт вулиці Білопільської, побачив, що ремонтують тут не тільки асфальтне покриття на дорозі.

 


Великий навчальний корпус колишньої мотострілкової «учебки», що багато років знаходився у власності приватного навчального закладу МАУП, на якому кілька років висіло оголошення про продаж, почали активно ремонтувати.

 


Будівельники вже відремонтували дах, демонтували старі вікна та всі внутрішні перегородки, укріпили відкоси та перемички і розпочали встановлення нових металопластикових вікон. На запитання, що тут буде, вони відмовчувались, відправляючи з питаннями до начальства, яке лише зрідка сюди наїжджає.


Поруч прогулювались дві бабусі, і я подумав, що вони можуть бути ціннішим джерелом інформації, але й вони мало що знали. Сказали лише, що в їхньому мікрорайоні ходять чутки, що цей навчальний корпус переобладнують під житло.


Телефоном я зв’язався з представниками МАУПу, тобто з продавцями приміщення, але й вони не знали, для чого у них купили цю будівлю. Мовляв, покупець відмовився називати їм призначення до того, як буде зроблено ремонт, бо «це не по фен-шую»... Назвали лише приблизну назву фірми, яка викупила корпус – «Укрбудстрой компані».


Така фірма дійсно є в реєстрі підприємств, і, дійсно, займається будівництвом, але інформації про неї в інтернеті не так вже й багато. Лише одна скандальна стаття, про їх участь в тендері на ремонт Миколаївського аеропорту за 100 мільйонів гривень вже після того, як ремонтні роботи були фактично зроблені.


Керівник фірми лише раз згадується в пошуку Гуглу, як представник благодійного фонду «Федерація єврейських громад в столиці України» у громадській раді податкової служби. Тож, цілком можливо, що тут будують ще одну синагогу або ж центр прийому паломників. Від кладовища трохи далекувато, але, хто знає, якщо збудували місток над могилами, то цілком можуть збудувати і тунель під залізницею.

korpus1

korpus2

korpus3

korpus4

korpus5

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.