Послуги тілоохоронців в Україні: популярні чи ні? — РІО Бердичів

Вівторок, 26 Жовтня

Послуги тілоохоронців в Україні: популярні чи ні?

23 груд. 2020 Власкор

Життя та здоров’я людини, її безпека – це найголовніше, що може бути і те, захист чого має бути пріоритетом для кожного. Особливо, якщо мова йде про впливових осіб, які мають значні статки, володіють важливою інформацією чи є популярними і відомими, а разом із тим вразливими через надлишок уваги зі сторони шанувальників. Допомогти впоратись із будь-якою небезпекою від оточуючих може професійний тілоохоронець, чиї послуги сьогодні користуються неабияким попитом.

Кому потрібен особистий охоронець?

telohranitel1На жаль, в наш час зайву уважність та спостережливість слід розвивати кожному, однак не у всіх є можливість одночасно вирішувати поточні бізнесові чи управлінські питання та вдивлятися у натовп з метою розгледіти потенційну небезпеку. Особливо незахищеними від впливу недоброзичливців можуть бути діти із забезпечених сімей. Історії відомі випадки, коли злодії викрадали малечу з-під стін навчальних закладів чи з ігрових майданчиків, а тоді, маніпулюючи почуттями мам і тат, вимагали гроші за повернення їхніх чад. Неодноразово в новинах йшлося і про замовні вбивства чи фізичну розправу над бізнесменами, чиновниками тощо, які проігнорували погрози та не подбали про свій захист.

Тілоохоронці, послуги яких можна замовити на сайті ohholding.com.ua – це не просто фізично витривалі міцні чоловіки, при згадці про яких уява малює класичний костюм ,чорні сонцезахисні окуляри та рацію-передавач. Це спеціально підготовлені фахівці, які не лише досконало володіють зброєю та бойовими мистецтвами, а й прекрасно розбираються у людській психології, вміють бути на крок попереду від противника та здатні в окремих випадках попередити напад, а не просто відбити його. Вони впевнені у своїх силах, проте ніколи не недооцінюють супротивників, завдяки чому користуються авторитетом у колег та змушують противників замислитись над питанням: чи варто?

Послугами особистої охорони в Україні масово почали користуватися не так давно. Перших осіб держави, звісно, охороняли, так само і бізнесову еліту чи свідків у гучних кримінальних справах чи ділах, що стосувалися фінансових махінацій з мільйонними оборудками. Але про те, щоб замовити тілоохоронця для себе, бо є потреба, мова майже не йшла. Максимум – усні домовленості з товаришами, з проханням «підстрахувати», якщо що. Сьогодні, на щастя, про таку непевну підтримку можна забути та віддати перевагу професійному захисту спеціально навчених цьому сек’юриті, який справді буде дієвим, коли виникне позаштатна ситуація.

Що входить в обов’язки тілоохоронця?telohranitel2

Тілоохоронці, чиї послуги представляє компанія «ОХРАННЫЙ ХОЛДИНГ», спеціалізуються на комплексній охороні, яка включає в себе:

 • Слідування із замовником за його маршрутами, їх аналіз;
 • Перевірка приміщень (попередня і поточна), які відвідує об’єкт, а також транспорту (салонів авто, літака, купе поїздів тощо);
 • Ознайомлення із особистими даними співробітників та кола наближених осіб;
 • Обмеження доступу сторонніх і/та підозрілих людей до кола спілкування замовника;
 • Моніторинг місць, де, ймовірно, може виникнути сутичка або напад, їх блокування;
 • Повний супровід і захист клієнта в оговорений час.

Як обрати тілоохоронця для захисту?

При виборі захисника для себе та своєї родини, потрібно розуміти, що професійний тілоохоронець – це не картинка з кінофільму. Це людина, яка не привертатиме до себе уваги і навіть не видасть себе, якщо у тому не виникне потреба, котра вміє мислити аналітично, зважувати всі «за» і «проти», миттєво приймати рішення і діяти по ситуації. Фахівець, якому ви зможете довірити те, чого не купиш ні за які гроші – життя і здоров’я. Тим паче, що ціни на послуги різні, залежно від того, чи потрібен вам постійна присутність тілоохоронця, чи вистачить кількагодинного супроводу. Ситуації бувають різні, адже навіть купівля авто за готівку може бути затьмарена нападом злочинців і втрата коштів у такій ситуації – не найбільша з втрат. Тому іноді дешевше підстрахуватися і скористатися за допомогою тілоохоронця, ніж потрапити у таку халепу.

В охороні від ohholding.com.ua є різні пакети послуг для клієнтів. Це:

 1. Тілоохоронці погодинно;
 2. Озброєна особиста охорона;
 3. Супровід під час відряджень (гастролей) в Україні та за її межами.

При цьому до кожного випадку діє індивідуальний підхід та обирається окрема система і стратегія захисту.

Дізнатися більше про послугу тілоохоронця, проконсультуватися та обрати варіант для себе можна звернувшись за контактами, вказаними на сайті.

telohranitel3

Відео


 • asenposlugi1
 • moloko2
 • avtoshkola1
 • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.