Середа, 29 Червня

 • Dimpokrivli

                                                                                        Ми у  Facebook

Вибір надійного обмінника криптовалюти: основні критерії

06 січ. 2021 Власкор

Незважаючи на переваги довгострокового зберігання віртуальної готівки, більшість інвесторів зіштовхуються з необхідністю обміну активів. Причини для подібних транзакцій можуть бути різними, починаючи від бажання об'єднати індексні вкладення, закінчуючи великими покупками або заробітком на коливаннях курсів.

У розпорядженні власників електронних грошей є кілька варіантів, як провести операцію, і найбільш поширеним є використання обмінників. Це онлайн сервіси, що дозволяють продавати та купувати цифрові монети. Процес може здійснюватися з будь-якого девайса цілодобово, головне, щоб були ключі до гаманця і влаштовував курс. Між собою ресурси відрізняються за умовами обслуговування клієнтів, наприклад, одні встановлюють обмеження суми, інші вимагають проходження верифікації, треті працюють виключно з топовими альткоїнами і т.д. Від правильності вибору залежить прибутковість угоди, і далі ми розповімо, як не помилитися та знайти надійного партнера.

Чому міняти варто саме в обміннику?

У порівнянні з прямим обміном, використання посередника у вигляді спеціалізованого порталу видається більш безпечним. Якщо порівнювати з біржами, обмінники виграють відразу за декількома пунктами:

 • щоб укласти угоду, не обов'язково реєструватися та проходити складну верифікацію;
 • на обмін криптовалюти потрібно в середньому1-5 хвилин - інтерфейс дуже простий, тому розібратися вдасться навіть новачкові;
 • є сервіси, де немає обмежень по сумі обміну, тобто можна купити або продати будь-яку кількість віртуальної готівки - це особливо актуально для покупців нерухомості чи бізнесу, яким переважно доводиться розплачуватися ETH або BTC, в той час як вони дотримуються стратегії індексного інвестування.

Є думка, що в обмінниках гірше курс, ніж на біржах, і тут є частка правди, адже саме на різниці вартості криптовалюти вони й заробляють. Але є спосіб підстрахуватися - можна обрати ресурс, де пропонується фіксована ставка, тобто при ринкових коливаннях зміни суми не відбудеться.

Параметри відбору кращого сервісу

Шахраїв в криптовалютній сфері тисячі, і багато хто з них отримує гроші саме за рахунок недосвідчених інвесторів, які хочуть обміняти цифрові монети на іншу крипту або фіатну валюту. Відмінними рисами фейкових проектів є низька інформативність сайту, наявність усього 1-2 сторінок, недавня реєстрація домену, негативні відгуки на форумах, присутність в чорних списках і схожість назв чи адрес з популярними сервісами.

Відсіявши сумнівні платформи, можна приступати до відбору кращого партнера серед офіційних компаній. Серед головних критеріїв:

 • кількість пропонованих криптовалютних пар - чим їх більше, тим краще;
 • резерв криптовалюти і швидкість його відновлення;
 • репутація - оцінювати слід відгуки на незалежних сайтах та форумах;
 • продуманість та зручність сервісу - у перевірених обмінників, таких як Godex, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і можна за хвилину укласти вдалу угоду. На видному місці обов'язково повинні бути опубліковані актуальні курси;
 • швидкодія - портал повинен забезпечувати високу швидкість роботи при запуску з будь-якого пристрою.
Асоціація Незалежні регіональні видавці України
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

 • asenposlugi1
 • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.