Середа, 6 Липня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Найкраще таксі в Житомирі - доступне та зручне для всіх клієнтів

21 січ. 2021 Власкор

Вже, мабуть, і не згадаєш ті часи, коли для пересування у потрібне місце швидко і у будь-яку пору доби потрібно було викликати таксі, а вибір служб був ну зовсім невеликий. Здається, це було так давно, що з нинішнім сервісом служб таксі навіть і порівнювати не хочеться. Тим паче, що зараз є можливість вибрати дійсно зручне та комфортне, з більшими перевагами та гарними умовами. А діставатися пунктів призначення у самому Житомирі і навіть поза його межами – це аж ніяк не проблема для https://opti.global/zhitomir, яке вже встигло полюбитися тими, хто вперше спробував ним скористатися та ні на яке інше не захоче проміняти.

Таксі в Житомирі 579

Не потрібно довго чекати

Це, напевно, найбільше турбує клієнтів, які користуються таксі, щоб поїхати на роботу, у справах, на ділову зустріч, сімейну вечерю чи, можливо, на побачення. Адже пам’ятаєте, як колись доводилось приблизно відраховувати, скільки часу минуло від дзвінка у службу, а потім виходити надвір та ще й іноді чекати кілька хвилин, бо транспорт затримався або ж не було вільного.

Кожен може бути впевнений, що таксі приїде швидко, без затримок і так само швидко, а головне – комфортно – доправить туди, куди потрібно. Навіть якщо потрібно встигнути на поїзд чи автобус і часу не так багато, всі ваші хвилювання в один момент розвіє ОРТІ, а ви насолодитесь зручністю наданої послуги. Про відправлення автомобіля та його приїзд до клієнта вас сповістять особисто, тому можна планувати свій час на зібрання, не думаючи про те, про що за вас подбає компанія.

Професійні водії та якісно надана послуга

Так-так, у водії таксі у Житомирі – це професіонали своєї справи, націлені на якісне надання послуги з перевезення. Кожного із них компанія підбирає ретельно, завдяки співбесіді, вивчає їхній водійський досвід та пропонує гарні і вигідні умови співпраці. Крім того, водії ОРТІ проходять навчання, а тому знають, як працювати з клієнтами, навіть найвибагливішими, аби ті хотіли знову і знову замовляти таксі саме цієї служби.

Розширений спектр послуг

Нині таксі – це не лише автомобіль, який замовляють клієнти для того, аби дістатися потрібного пункту призначення. Це ще й можливість вирішити деякі, на перший погляд, проблемні питання. Особливо це стосується нинішнього періоду карантинів та локдауну під час пандемії, коли так потрібно забрати замовлену посилку чи придбати у магазині необхідні продукти. Щоб полегшити життя людей і підтримати їх бажання не полишати зайвий раз домівки і не знаходитися у багатолюдних місцях, таксі у Житомирі доставить додому і продукти харчування, і необхідні речі, і навіть пересилання додому.

Таксі в Житомирі 579

Крім того, послугами вигідно можуть скористатися і корпоративні клієнти. Це дуже зручно для тих компаній, яким потрібно замовляти таксі у Житомирі для перевезення своїх працівників на роботу і додому, на ділові зустрічі чи у робочих справах. Послуга таксі у даному випадку дозволить не лише контролювати поїздки співробітників, й значно зменшить витрати на утримання автомобілів компанії, для яких потрібно оформлювати страхові поліси, винаймати водіїв і оплачувати їхню роботу, а також витрати у разі дорожньо-транспортних пригод чи несправності автомобілів.

Легко викликати, зручно оплачувати, приємно отримувати подарунки

Таксі компанії ОРТІ викликати простіше простого і для цього є кілька способів. Найперше – це зателефонувати за номером 579 – всього 3 цифри, які легко запам’ятати. Також клієнти, які хочуть скористатися послугою таксі у Житомирі, можуть зробити онлайн замовлення. Для цього варто завантажити собі додаток https://opti.global/zhitomir, ознайомитися з наявною інформацію і користуватися із задоволенням послугою таксі.

А задоволення можна отримати стовідсотково, адже клієнти мають змогу не лише здійснювати поїздки на таксі, а й отримувати за це невеличкі подарунки у вигляді кешбеку на бонусний рахунок, що неабияк заохочує викликати саме це таксі.
Підхід до кожного є запоруко успіху у роботі. Тому, аби тим, хто користується таксі ОРТІ, запропоновано можливість оплати поїздки кількома способами: готівкою, карткою чи накопиченими бонусами.

Якщо ви ще не впевнились у перевагах нашої компанії, не знаєте, наскільки вигідно замовляти таксі саме тут і не встигли відчути, що ОРТІ є незамінним помічником у повсякденному житті, тоді зробіть перший крок – познайомтесь, спробуйте і станьте постійним клієнтом.

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.