ЯКІ НЕСТАНДАРТНІ ВОРОТА ВИГОТОВЛЯЄ КОМПАНІЯ DOORHAN – ВИВЧАЄМО АСОРТИМЕНТ ПРОМИСЛОВИХ СЕКЦІЙНИХ, ВІДКАТНИХ, РУЛОННИХ, СКЛАДНИХ ТА ТЕЛЕСКОПІЧНИХ СИСТЕМ РАЗОМ З СПЕЦІАЛІСТАМИ «БРАМА МАРКЕТ ІВАНО-ФРАНКІВСЬК» — РІО Бердичів

Понеділок, 29 Листопада

ЯКІ НЕСТАНДАРТНІ ВОРОТА ВИГОТОВЛЯЄ КОМПАНІЯ DOORHAN – ВИВЧАЄМО АСОРТИМЕНТ ПРОМИСЛОВИХ СЕКЦІЙНИХ, ВІДКАТНИХ, РУЛОННИХ, СКЛАДНИХ ТА ТЕЛЕСКОПІЧНИХ СИСТЕМ РАЗОМ З СПЕЦІАЛІСТАМИ «БРАМА МАРКЕТ ІВАНО-ФРАНКІВСЬК»

09 лют. 2021

Дорхан є чеським виробником різноманітних типів в’їзних систем, а також обладнання для автоматизації. Найбільш затребуваними захисними конструкціями від заводу є секційні ворота (зокрема протипожежні моделі), ролети, вуличні відкатні, телескопічні та складні моделі, а також електроприводи для них. DoorHan пропонує якісні рішення за доступною вартістю напряму зі складу або виготовлені на замовлення відповідно до проєкту клієнта. Спеціалісти «БРАМА МАРКЕТ Івано-Франківськ» ознайомилися з асортиментом виробника та розповіли про основні особливості кожного з типів в’їзних систем для промислового використання. У якості бонусу представлений спосіб отримання гарантованої знижки на замовлення.

промислові брами від виробника - як обрати вуличну систему

ПРОМИСЛОВІ ВОРОТА СЕКЦІЙНОГО ТИПУ: ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ПРОДУКЦІЇ ДОРХАН

Виробничому або складського приміщенню необхідні надійні утеплені системи для герметизації та захисту заїздів. Секційні промислові ворота з пінополіуретановим або мінераловатним наповнювачем відрізняються наявністю виготовленням конструкції зі зносостійких матеріалів, посиленими опорами, захисними механізмами, що перешкоджають обривам підйомних канатів. Торсіонні пружини можуть оснащуватися збільшеним ресурсом до 100 тисяч циклів, що вчетверо перевищує побутові варіанти виконання. Кожна дрібниця установочного комплекту продумана, а складові елементи розраховані на інтенсивну робочу експлуатацію. В’їзні системи з сендвіч-панелей використовуються на складах, автомийках, паркінгах, ангарах, виробничих цехах, станціях техобслуговування. Секційні моделі економлять вільний простір, характеризуються високою звукоізоляцією, підвищеною термоефективністю, пожежостійкістю. Перевагою є й те, що такі конструкції можуть виготовлятися у будь-яких габаритах. У якості опції надається антикорозійна комплектація, що передбачає наявність спеціального троса, саморізів та роликів, виготовлених з нержавіючої сталі. Стійкість до окислювальних процесів та появи іржі підвищує зносостійкість фурнітури. Доступна панорамна модифікація, що обладнана світлопрозорими елементами для збільшення огляду або демонстрації продукції, що міститься на складах.

сучасні промислові ворота - цехові конструкції під замовлення

ВІДКАТНІ ВОРОТА НА ВИРОБНИЦТВО: ОСОБЛИВОСТІ БРЕНДОВИХ В’ЇЗНИХ КОНСТРУКЦІЙ

Розсувні моделі також користуються популярністю на промислових об’єктах. Вони можуть встановлюватися як в отворі будівлі, так й на в’їзді на територію. У першому випадку монтаж актуальний, якщо під стелею немає місця для розміщення стулки інших типів в’їзних систем. Консольна конструкція передбачає відсутність підтримуючих елементів, усі сталеві компоненти оцинковані, а сендвіч-панелі для заповнення стулок сконструйовані за брендовою технологією, тому забезпечують високі показники звуко- та теплоізоляції. Моделі можуть мати різні особливості облицювання, види панелей та типи поверхні. Оформлення доступне як у кольори RAL, так й «під деревину». Додатково можна встановити декоративні елементи, наприклад, вензеля та піки, або аксесуари: віконця, хвіртки, ручки та замки.

РУЛОННІ ВОРОТА НА ПРОМИСЛОВИЙ ОБ’ЄКТ: У ЯКИХ ВИПАДКАХ ВАРТО ОБРАТИ ТАКУ СИСТЕМУ?

Захисні ролети Дорхан виготовляються зі сталевих профілів та оснащуються внутрішньовальним електроприводом. Вони можуть встановлюватися в отворах площею до 18 м2. Усі комплектуючі випускаються на сучасних автоматизованих лініях із застосуванням обладнання провідних світових виробників. Металеві деталі оцинковані або пофарбовані, що забезпечує стійкість до корозії та негативного впливу агресивних середовищ, а також продовжує термін служби системи. Але ролети підходять тільки для холодних приміщень, оскільки не тримають тепло. Якщо об’єкт опалюється, краще обрати систему з «сандвічів». Актуальні рішення представлені у каталозі бренду: https://brama-market.lviv.ua/products/category/doorhan-vorota-promyslovi. Вони гарантовано забезпечать збереження мікроклімату у приміщенні.

складські ангарні ворота - цехові підйомні конструкції

СКЛАДНІ ТА ТЕЛЕСКОПІЧНІ ВОРОТА DOORHAN: ОГЛЯД КОНСТРУКЦІЙ СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ

Ці дві категорії в’їзних систем не просто так об’єднані в одному розділі. Обидва рішення розраховані на інтенсивне використання на об’єктах спеціального призначення. Складні та телескопічні моделі характеризуються швидкістю відкриття проїзду та компактністю конструкції. Вони можуть встановлюватися у будівлі або на в’їзді на території промислового об’єкту. Конструкція виготовляється у різних модифікаціях з необхідною кількістю стулок. Доступні й комплексні рішення для окремих галузей промисловості, що включають декілька захисних систем для повноцінного захисту об’єкту. Складні системи – це ідеальний варіант для великих за розміром отворів (ширина - від 1 400 до 8 200 мм, висота - від 2 000 до 6 000 мм). Конструкція має всі основними перевагами (енергоефективністю, довговічністю та безпекою) плюс до всього займає мінімум місця у відкритому положенні та забезпечує можливість безперешкодного проїзду транспорту.

промислові ворота DoorHan - обираємо цехові системи

ДЕ ЗАМОВИТИ ВИГІДНО ПРОМИСЛОВІ ВОРОТА ПО ПЕРСОНАЛЬНОМУ ПРОЄКТУ З МОНТАЖЕМ У ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ?

Майже кожен з в’їзних отворів у будівлі має унікальні розміри, індивідуальні архітектурні особливості та потребують різних типів монтажу. Завдяки тому, що сучасні виробники виготовляють конструкції за проєктом клієнта, захисні системи не тільки відповідають встановленим параметрам, але також оформлюються та оснащуються таким чином, щоб гармоніювати з навколишнім середовищем та виконувати поставлені функції. «БРАМА МАРКЕТ Івано-Франківськ» пропонує створення унікальних рішень, розрахованих на термін служби понад 10 років. Це продукція не тільки заводу Дорхан, але й інших відомих світових виробників. Також клієнтам надається знижка на усі категорії товарів, якщо замовлення оформляється у виставкових салонах. У Івано-Франківську офіс розташований на вул. Височана, 16В. Компанія пропонує послугу встановлення захисних систем. Доставка готових виробів безкоштовна. Зверніться до наших менеджерів за додатковою інформацією: +380673488399, +380501604611.

Відео


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошують на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.