Районна автостанція в Бердичеві тепер нагадує термінал аеропорту — РІО Бердичів

Середа, 14 Квітня

  • Конфискат. Чёрная пятница. Распродажа верхней одежды

Районна автостанція в Бердичеві тепер нагадує термінал аеропорту

Більше року тривав її ремонт та реконструкція, і ось нарешті 01 березня було відкрито перший поверх фактично нової будівлі.

 


Від колишнього закладу тут залишилось зовсім мало, і тепер це місце більше нагадує термінал аеропорту, ніж сільську автостанцію. Адже повністю оновлені внутрішні інтер’єри приміщення, добудовано другий поверх, повністю оновлено перони, які отримали тепер зручне накриття від дощу чи снігу.

 


І не тільки прозорі внутрішні перегородки нагадують тут аеропорт, але й концепція розміщення закладів торгівлі максимально близько до пасажирів теж перенесена з кращих зразків нової логістичної моди. Пам’ятаю, коли очікували літак в римському аеропорту, то здавалось, що пасажири знаходяться всередині величезного торгового центру, а виходи до літаків – просто невеличке доповнення до цього гігантського «універмагу».


В новій автостанції є аптека, кіоски з продажу преси, насіння, парфумів та інших товарів. Є також і заклади побутового обслуговування – перукарня та кафе з широким асортиментом напоїв і смаколиків.


Залишилось місце в оновленій автостанції і для кас з продажу квитків та невеличкого залу очікування. Відвідувачі дуже радіють, що тепер можна чекати автобуса в таких гарних та зручних умовах, єдиною незручністю називають потребу низько нахилятись при купівлі квитків, бо через темне скло не видно обличчя касирів.


Оздоблювальні роботи на другому поверсі будівлі ще тривають і там теж розмістяться чимало цікавих та корисних сервісів для пасажирів.

AS1

AS2

AS3

AS4

AS5

AS6

AS7

AS8

AS9

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

Три ведмеді запрошують на роботу

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.