Тарифи мобільного зв’язку для усіх і кожного. Як обрати свій варіант? — РІО Бердичів

Середа, 14 Квітня

 • Конфискат. Чёрная пятница. Распродажа верхней одежды

Тарифи мобільного зв’язку для усіх і кожного. Як обрати свій варіант?

05 бер. 2021 Власкор

Уявити наше сьогодення без мобільного зв’язку дуже важко. Телефони настільки тісно увійшли в наше життя, що навіть замінили собою ряд інших побутових і не тільки приладів, обладнання тощо. З появою сучасних моделей смартфонів стало зайвим брати із собою фотоапарат, адже не гірші за якістю фото можна зробити на камеру телефону, з їх допомогою легко дізнатись температуру повітря за вікном, зробити покупку онлайн, функціонал окремих апаратів дозволяє навіть перевірити насиченість крові киснем і це далеко не межа можливостей обладнання, яке пропонують нині виробники.

Пакети послуг мобільного зв’язку: що включають в себе?

mob.taryfy1Зі стандартних, вже звичних опцій, якими облаштовані телефони – це перегляд останніх новин в стрічці в мережі, ну і, звичайно, власне телефонний зв’язок, можливість будь-ще зв’язатись із рідними і почути їх голос. А от у скільки обійдеться розмова, можливість скористатися інтернетом чи дзвінок до іншої країни, залежить від того, які тарифи мобільного зв’язку у вашого оператора та який пакет послуг для себе ви обрали.

Тарифні плани бувають різними, над їх розробкою працюють фахівці провідної компанії мобільного зв’язку, вивчаючи потреби абонентів, їх бажання і, звичайно, регулюючи ціни на пакети своїх послуг. Сучасний ритм життя диктує свої умови, тож потрібно підлаштовуватись і під зайнятість людей, і під їх необхідність залишатись на зв’язку 24/7, і можливість виділити щомісяця певну суму на розмови. Адже користуються сьогодні мобільними не тільки фінансово забезпечені люди, для яких щомісячне зняття абонентської плати оператором мобільного зв’язку проходить непомітно. Мобільні є також у людей пенсійного віку, чий дохід є мінімальним, а також у дітей, поповнення рахунків яких для батьків є доволі обтяжуючим (особливо, враховуючи цікавість малечі до нових ігор та онлайн ресурсів, за відвідування яких знімаються кошти).

Тому, враховуючі усі ці нюанси, у Київстар регулярно з’являються нові варіанти вигідних тарифних планів, серед яких кожен може знайти максимально підходящий варіант. найбільш актуальними в наш час є комбіновані варіанти пакетів, з різною кількістю мегабайт та безкоштовних хвилин на розмови із абонентами інших мобільних операторів, на смс-повідомлення та дзвінки за кордон. Тарифи, які вже не використовуються, переміщуються в умовний архів, а ті, які на піку популярності, легко знайти на сайті компанії серед активних пропозицій.

Популярні тарифи мобільного зв’язку

mob.taryfy2На сайті мобільного оператора є багато корисної інформації як для її наявних абонентів, так і для тих, хто планує придбати сім карту компанії та стати її частиною. Тарифи мобільного зв’язку також вказані тут. Більше того, увівши свій номер телефону у спеціальну графу на сайті, можна за кілька секунд дізнатись про найбільш підходящі для себе варіанти пакетів і одразу ж перейти на користування новим, більш вигідним для себе тарифним планом.

Популярні тарифи мобільного зв’язку, які в різні часи вподобали українці, це:

 • Все разом Комфорт;
 • Дайте Ще!;
 • Максимальний Безлім;
 • Спілкування без меж;
 • Безлім Месенджери;
 • Безлім Соцмережі;
 • Все разом. Плюс 2019;
 • Смачний Безлім;
 • Світ на зв’язку;
 • Інші.

mob.taryfy3Ці тарифи мобільного зв’язку знайшли найбільше поціновувачів серед користувачів послуг, завдяки чому тривалий час лишалися без змін, хіба що з додаванням окремих функцій та можливостей, які лише зробили їх кращими, удосконалили і максимально підлаштували під сьогодення.

Як дізнатись свій тарифний план?

Та часто спостерігається така тенденція, що багато хто з абонентів, одного разу обравши ідеальний варіант пакету, з плином часу забули і його назву, і повний спектр послуг, які йдуть із ним у комплекті. Тому, перейшовши за посиланням на початку статті, або ж просто завітавши на сайт компанії Київстар, ви з легкістю визначите назву свого плану.

Три способи визначити свій тарифний план:

 1. Через систему «Мій Київстар»;
 2. Надсиланням запиту на *100*01*02#;
 3. За телефоном 466*66.

У Київстар завжди діють на випередження та підбирають для кожного зі своїх абонентів нові варіанти тарифів, які відкривають перед ними ще більше можливостей. Тому слідкувати на повідомленнями, які надходять на телефон від операторів компанії – корисно та вигідно, як і стежити за новими пропозиціями самостійно, читаючи інформацію в інтернеті та на її офіційному порталі.

mob.taryfy4

Відео

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

 • asenposlugi1
 • moloko2
 • avtoshkola1
 • pamyat

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

Три ведмеді запрошують на роботу

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.