Вівторок, 25 Січня

Прогресу на бердичівському заводі «Прогрес» немає. І зарплати теж

В соціальних мережах останнім часом раз-по-раз з’являлась інформація про те, що на бердичівському заводі «Прогрес» не виплачують зарплату вже кілька місяців.


На жаль, почути від директора пояснень журналісту не вдалось, бо він, як і дуже багато працівників заводу нині хворіють.


Біля обох прохідних заводу вдень стоїть чимало автівок, у ворота щось завозять і щось з них вивозять, в цехах чути якийсь гул, тобто, сказати, що завод не працює - не можна.


Але ті працівники, які погодились поговорити про ситуацію, гарною її не називають. Дійсно, з жовтня минулого року, тобто вже 5 місяців, на заводі не виплачують заробітну плату. Немає обсягів виробництва, а за ті замовлення, що виконуються, мають заплатити лише після їх завершення, лише тоді, сподіваються, борги будуть погашені.


Багато спеціалістів знаходяться в так званому «простої», тобто виходять лише за викликом на роботу. Але молодих така робота не влаштовує, тому чимало працівників звільняються, шукають роботу на інших підприємствах чи їдуть за кордон.


Київських хазяїв заводу, кажуть, бачили тут вже дуже давно. Можливо, в них взагалі пропав до нього інтерес, адже і все обладнання, і всі приміщення давно закладені в банках, отже продати їх ще раз вже не вдасться.


Із заздрістю робітники згадують минулий рік, коли на заводі ритмічно видавалась зарплата, були замовлення, і нічого не віщувало негараздів. Хоча бували й інші часи, коли працівники в 2016 році судились з директором за свою зарплату.


Тоді прокуратура зініціювала заяви робітників до суду, напевно, й цього разу судової тяганини не вдасться обійти.


Шкода, звичайно, і заводу, і працівників, яким немає за що годувати свої сім’ї, але, на жаль, ситуація з економікою країни, становищем власників заводу та недіючою судовою системою не дає жодних сподівань на кращі часи...

progres1

progres2

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800


  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.