Як замовити торговий павільйон з власним дизайном? — РІО Бердичів

Середа, 19 Січня

Як замовити торговий павільйон з власним дизайном?

01 квіт. 2021 Власкор

Побудувати з нуля, купити готове чи орендувати? Це питання свого часу виникало практично перед кожною людиною, й не завжди воно стосувалося вибору житла. В окремих над цією дилемою думали і підприємці-початківці, які планували розпочати свою справу, відкрити магазин, салон, кафе або інший подібний заклад.

Вигідно звести торговий павільйон допоможуть каркасні конструкції

artmetal1Звичайно, відповідь на нього в більшості випадків грунтувалася на наявності стартового капіталу, а якщо точніше, на його кількості. Оренда тягнула за собою щомісячні витрати на саму оренду, а також оплату комунальних платежів. Будівництво вимагало значних коштів і часу. Придбання готового будинку передбачало наявність одразу усієї суми грошей або оформлення купівлі на виплату, тобто свого роду «боргову яму» та супутню їй паперову тяганину. У кожного варіанту були і залишаються свої переваги та недоліки.

Проте проблему слід було якось вирішувати і альтернатива не забарилась. Нею стали торгові павільйони https://artmetall.ua/pavilion.html, що їх виготовляє профільна компанія Artmetall. Це красиві, впорядковані каркасні конструкції, які можуть бути виготовленими за ескізом замовника та облаштовані за їх дизайном, згідно вподобань та потреб того цільового призначення, за яким вони використовуватимуться. Такі торгові павільйони – розбірні, звідси і мобільні, їх можна переміщати у разі потреби, перепрофільовувати, дооснащувати тощо.

Сучасні торгові павільйони – окраса для міста. Переваги та основа конструкцій

Вони зовсім не схожі на обшарпані кіоски чи ятки, які свого часу встановлювали будь-де продавці фаст-фуду, псуючи одним виглядом таких наметів міський ландшафт. Навпаки, вони здатні облагородити вигляд вулиці, надати їй особливого стилю та навіть шарму. З’явившись свого часу в українських містах та інших населених пунктах, такі будівлі одразу прийшлися до вподоби людям та допомогли багатьом із них реалізувати свої мрії про власний бізнес. Їх вартість цілком прийнятна, особливо в порівнянні з цінами на приміщення в уже існуючій капітальній будівлі чи зі зведенням цегляного павільйону на фундаментній основі.

Перевагами торгових павільйонів Artmetall є:artmetal2

  • ціни на конструкції – демократичні;
  • необхідність отримання дозвільних документів на їх зведення – відсутня;
  • можливість встановлення у будь-якому місці, незалежно від рельєфу місцевості та дорожнього покриття;
  • потреби у фундаменті немає;
  • розробка павільйонів можлива за індивідуальним проектом замовника;
  • простота збірки та, за необхідності, розбирання сендвіч-панелей;
  • мобільність конструкції.

В основі таких приміщень лежить металевий каркас, елементи якого скріплені за допомогою болтових з’єднань. Ззовні панелі вкриті профнастилом ПС-15. Кольорів цього матеріалу в каталозі компанії є достатньо для того, аби кожен міг обрати ідеальний для себе варіант. Дах – із покрівельного профнастилу. У якості підлогового покриття використовується стійка до вологи OSB-плита, передбачена також додаткова гідроізоляція. Вікна та двері у павільйонів – металопластикові. Всередині ПВХ-каналів спеціалісти облаштовують електропроводку. Щоб всередині було тепло, по всій товщині стіни вкладається шар 100-150 мм базальтової вати.

Замовлення дизайнерського павільйону: алгоритм дій

artmetal4Інші опції для облаштування торгового залу, інтер’єру та екстер’єру - за бажанням клієнтів. Ви можете обрати дизайн та стиль, який вам найбільше подобається, та обговорити його з виконавцями робіт. Вони врахують ваші побажання та нададуть приміщенню тих рис, які замовник хоче у ньому бачити. Можливе виконання роботи за власним дизайном клієнта.

Замовити торговий павільйон просто. Варто лише зв’язатися із представниками «Артметал Україна», чиї контактні дані є на сайті компанії. Це можна зробити телефоном або у електронному листуванні. Обрати тип конструкції і її поверховість та площу, згідно потреб і побажань. Від цих пунктів буде залежати і ціна, яку вам, врахувавши усі нюанси майбутньої конструкції прорахують та озвучать фахівці. Після узгодження укладається договір про співпрацю та починаються монтажні роботи. За кілька днів роботи замовник отримує готовий павільйон, так як для його зведення не потрібно багато часу. Останній етап – прийняття клієнтом об’єкту, який готовий до експлуатації та підписання відповідної документації.

Звертайтеся та скористайтеся перевагами каркасних торгових павільйонів від Artmetall для розвитку своєї справи.

Відео

bazar 800


  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.