Розвинути власну справу та заявити про себе допоможе професійний сайт — РІО Бердичів

Розвинути власну справу та заявити про себе допоможе професійний сайт

07 квіт. 2021 Власкор

Уявити сучасне життя без новітніх технологій та інтернету дуже важко. При чому, у всіх його сферах, зокрема і у розвитку бізнесу. Саме тому в наш час підприємці приділяють особливу увагу розкрутці власної справи і у мережі, створюючи різні майданчики – тематичні сайти, інтернет-магазини тощо, аби захопити якомога більше аудиторії, розказати про себе та продукцію чи послуги, які пропонують.

webdesign1Проте далеко не всі люди, які уміють заробляти гроші, знають, як налагодити роботу в інтернеті так, щоб отримувати від неї користь. Допомогти у цьому здатна студія Redstone – профільна компанія, що спеціалізується на створенні сайтів, їх розробці, верстці, дизайнерському оформленні та стилістиці, веденню, наповненню якісним контентом, технічній підтримці. Звернутись до фахівців Redstone означає бути певними в тому, що ваш проект знайде реалізацію не тільки в оффлайн режимі, а й онлайн, набуде нового забарвлення, клієнтська база стане ширшою, адже ім’я його стане більш відомим та таким, що є на слуху.

Кому і для чого потрібен власний сайт?

Створити сайт – нелегка справа і людині, яка досі із цим не зіштовхувалась вона не під силу. Тут не допоможуть тематичні відео з інтернету, у яких спеціалісти намагаються пояснити профанам що до чого. Така робота потребує відповідних знань та умінь, комп’ютерної грамотності не на рівні новачка чи пересічного користувача, а профі своєї справи, людини, яка може зі слів замовника розуміє, який портал їй потрібен і на який результат співпраці вона розраховує.

Потрібно розуміти, що він має бути простим у користуванні, при цьому цікавим та естетичним, таким, який хочеться переглядати та до сторінок якого хочеться повертатися. Від того, наскільки якісним є портал та його наповнення, можна зрозуміти, як серйозно компанія чи підприємець ставляться до своєї справи та до цільової аудиторії, котрій ця справа може бути корисною.

Кваліфіковані фахівці студії Redstone використовують для оформлення дизайну майданчиків такі технології як:

 • HTML5;
 • CSS3;
 • Java;
 • SVG.

У студії розуміють, що кожне замовлення – індивідуальне, тому з безлічі можливих шаблонів та стилістичних напрямків пропонують обрати клієнту найбільш підходящий. Кожна окрема тематика сайту вимагає своєї реалізації та дотримання певного алгоритму дій при його розробці. Незмінним етапом для кожного з них є розробка самої структури майбутнього інтернет-майданчика, робота зі сторінками (у тому числі внутрішніми), з категоріями і підкатегоріями, їх прив’язка одне до одного загальним меню сайту і його окремими елементами.

Категорії сайтів: яку обрати?

Портали бувають різними, в залежності від того, чим саме займається компанія, для якої вони продукуються.

У Redstone можна замовити:

 • промо-сайт;
 • інтернет-магазин;
  лендінг;
 • корпоративний ресурс;
 • анімаційний ресурс.

webdesign3Промо-сайт спрямований на конкретну товарну позицію чи послугу, яку треба розрекламувати, зробити популярною та затребуваною. Їх створюють, а тоді поширюють часто перед виходом нового товару, щоб зацікавити ним споживачів ще до появи у вільному доступі.
Інтернет-магазин діє на постійній основі, складається з кількох сторінок. Більш розвинені компанії мають також мобільні додатки, завантаживши які на свій смартфон споживач може у будь-який час швидко і легко переглянути продукцію та акційні пропозиції, зробити замовлення на улюбленому порталі, обрати зручний спосіб оплати та доставки. Вони потребують постійного оновлення та зворотного зв’язку з клієнтами, тож вважаються складнішими і більш вартісними категоріями серед інших подібних.

Так, наприклад, лендінг – це сайт, який має всього одну сторінку, на якій розміщена вся інформація, що потрібна споживачу. Такі портали не лише пропонують користувачам мережі щось купити, а й можуть агітувати, спонукати до підписки тощо. Зачепити користувачів лендінгів вдається яскравим дизайном та продаючим текстом.

Корпоративні ресурси використовують для досягнення поставлених цілей у бізнесі, а анімаційні – для розвитку діяльності (зазвичай – розважальної тематики) за допомогою цікавих та мотиваційних відеороликів.

Обирати потрібний слід виходячи із цілей, для яких майданчик створюється. Допомогти підібрати оптимальний варіант для кожного окремого випадку допоможуть спеціалісти студії Redstone.

Зв’язатись з її співробітниками можна за контактами, вказаними на сайті. Тут же ви зможете переглянути портфоліо робіт професіоналів компанії і попередньо отримати уявлення про те, яким приблизно хочете бачити свій власний портал та яка категорія для його реалізації стане найбільш оптимальною.

webdesign4

Відео


 • asenposlugi1
 • moloko2
 • avtoshkola1
 • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.