Поїздки приміськими поїздами для бердичівлян значно здорожчали — РІО Бердичів

Четвер, 6 Трв

  • Ада Роговцева

Поїздки приміськими поїздами для бердичівлян значно здорожчали

Згідно з телеграмою від 7 квітня, з 10 квітня на Південно-Західній залізниці змінили тарифи на пасажирські перевезення на приміському сполученні.


Таку інформацію можна прочитати на інформаційному стенді бердичівського вокзалу. Але в цьому оголошенні не написано, наскільки змінились тарифи і в яку сторону, адже можна було б припустити, що нові тарифи можуть бути меншими за попередні. Напевно, таке можливо, але не в нас, і не зараз.

Отже, щоб зрозуміти, якими стали ціни на приміські перевезення, довелось звертатись до довідкового бюро та касирів вокзалу.


Та навіть вони не знали, на скільки відсотків змінились ці тарифи, просто привели кілька прикладів журналісту: на поїздку в Козятин була ціна 12 грн., а стала 15 грн., дістатися у Житомир вартувало15 грн., вже вартує 20 грн., квиток до Києва на електричку коштував 35 грн., а тепер коштує 55 гривень. А взагалі, повного списку цін між Бердичевом та іншими станціями не було навіть у працівників вокзалу.


З вищенаведених прикладів важко зрозуміти, на скільки відсотків зросли ціни, напевно їх вираховують за якоюсь складною формулою, а потім округлюють для зручності.


Важко сказати, чи допоможе «Укрзалізниці» таке подорожчання, адже користуються приміським залізничним сполученням все менше і менше людей.

tarif1

tarif2

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

Три ведмеді запрошують на роботу

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.