Перевірка контрагентів в один клік – не фантазія, а зручна послуга від «YouControl» — РІО Бердичів

Середа, 27 Жовтня

Перевірка контрагентів в один клік – не фантазія, а зручна послуга від «YouControl»

26 лип. 2021 Власкор

Бази даних та реєстри, відповідно до того, у якій структурі вони задіяні, можуть значно полегшити роботу з людьми, автоматизувати її і зробити корисною. Таким є і єдиний державний реєстр судових рішень повний доступ до якого може отримати кожен, кому це потрібно, ознайомитись із конкретною справою, її особливостями, перебігом та вироком для обвинуваченого. До нього вносять усі рішення суддів України. Тут і цивільні справи, адміністративні. господарські, про адміністративні порушення та кримінальні провадження.


Також значний попит серед управлінців та користувачів має державний реєстр фізичних та юридичних осіб https://youcontrol.com.ua/topics/derzhavnyy-reiestr-fizychnykh-tayurydychnykh-osib/, у вигляді автоматизованої бази. Завдяки йому вдається вести облік підприємців, котрі сплачують податки до бюджету, збори цільових фондів тощо.


Якщо раніше, аби дізнатися потрібну інформацію, потрібно було йти безпосередньо до установи та витрачати час на пошуки в архіві, то сьогодні завдяки спеціалізованим сайтам усе це можна зробити з дому легко і швидко. Усе, що потрібно, обладнання (смартфон, комп’ютер, ноутбук тощо), інтернет та розуміння того, що слід шукати і де. З нашим сервісом два останні фактори можна сміливо відкидати, адже на ньому все подано максимально зрозуміло навіть для непересічного користувача.


З приводу законності таких операцій також можна не хвилюватися. По-перше, згідно з законодавством України, кожен її громадянин має право на доступ до данних, що містить у собі держ реєстр судових рішень. По-друге, дії розробників сайту «YouControl» неодноразово проходили перевірку багатьма првоохоронними органами країни (про що багато писали в ЗМІ), і жодних порушень законодавства не було виявлено.


Ще кілька років тому, журналістам для написання статті на економічні і бізнесові теми за пошуком інформації доводилось звертатись до податкових, чиінших державних органів, а у простого підприємця взагалі не було жодної можливості перевірити свого контрагента перед укладанням будь-якого договору. А тепер, на рівні інстинкту щоразу набирається на екрані телефону чи комп’ютера прізвище підприємця чи назву фірми, і першими рядками пошукових даних висвічується звичайно, сайт «YouControl», на якому зосереджений найбільший функціонал перевірки даних.


Тут зручно зосереджено навіть не посилання на відповідні державні реєстри, а вже готові витяги з них стосовно особи, яка ас цікавить. Основні дані надаються всім користувачам абсолютно безкоштовно, а для того, щоб зробити детальний аналіз, необхідно отримати платний доступ до повного функціоналу сайту. Це може бути як доступ на одну добу (наприклад, для перевірки перед нотаріальними діями, чи укладанням договору), так і повний доступ постійно протягом року.

 

Відео


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.