Субота, 3 Грудня

Що таке Airtag і як він працює?

05 серп. 2021

На останній презентації, що відбулася у 2021 році, Apple представила пристрій, що протягом декілької років викликав у всіх захоплення, навіть попри те, що був лише у задумці. Фанати та інсайдери всіляко намагалися роздобути інформацію про гаджет, а хейтери тихенько посміювалися, мовляв « таке не можливо». Apple звикла втілювати будь-яке «неймовірне» в життя, тому виклик було прийнято і перед нами у всій красі з'явився трекер під назвою AirTag.

Що таке «AirTag»?

Це такий собі маячок, прикріпивши який ви зможете без жодних труднощів в мить знайти річ…або навіть домашню тварину! Вона маленька та компактна – за формою і розміром нагадує монету, але це не завадило зробити її максимально продуктивною та витривалою. Для зручності можна придбати брелок, котрий найбільше пасуватиме вам і обов’язково налаштувати застосунок «Локатор» на вашому iPhone. До слова, AirTag працює на зйомному акумуляторі, якого вистачить на рік час стабільної роботи. Замінити його можна будь-коли. Замінний буде коштувати приблизно $1!

Як працює AirTag?

Для пошуку предметів гаджет не використуває GPS. Так, в силу останніх оновлень та перепалок довкола конфіденційності, Apple відмовилась від цього сервісу, натомість розробивши функціонал навколо Bluetooth. Тому гаджети, підключені до системи Apple дуже легко «зловити» у просторі, а відтак – віднайти. До речі, у налаштуваннях AirTag можна обрати функцію звукового сигналу, що допоможе знайти згубу одразу!

До речі, навіть, якщо у вас поки нема iPhone, користуватися міткою зможете без проблем. Для цього достатньо придбати саму AirTag та під’єднатися до «мережі локатора»

Apple запевняє користувачів: гаджет убезпечений від витіку персональної інформації, адже сервіс не зберігає історії даних.

Як налаштувати AirTag?

Для початку піднесіть мітку до вашого гаджету і натисніть «підключити». Наступний ваш крок – відкрити «налаштування імені». Оберіть назву та емодзі, аби персоналізувати пристрій і натисніть «продовжити». Аби зареєструвати конект із ідентифікатором Apple ID натисніть кнопку «продовжити» ще раз. Усе! Залишилось клікнути на «готово» і можна користуватися.

Де купити AirTag?

Apple Room – мережа магазинів техніки Apple. Що пропонує найбільший вибір техніки на усьому українському ринку…і не тільки! Тому купити AirTag разом із аксесуарами ви із легкістю зможете у нашому фізичному магазині або у режимі онлайн – через сайт або Instagram! До зустрічі в Apple Room!

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

Світ гардин у Бердичеві

Англійська мова онлайн

Робота в Бердичеві

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.