Роздрукувати цю сторінку

Відпочинок в Єгипті гарний в будь-яку пору року

Єгипет ще якихось тридцять років тому асоціювався у всіх жителів нашої великої країни лише зі сторінками шкільного підручника, де намальовані великі піраміди та фільмом про Клеопатру. Але пройшло ще кілька років, і в усіх нащадків тієї країни при слові Єгипет згадуються відразу пляжі, готелі та літаки. Зараз відпочити в Єгипті – це все одно, що колись було з’їздити до Одеси: швидко, звично і недорого.


Але це тільки тоді, коли ти обираєш тур у перевіреного оператора, на перевіреному сайті, з перевіреними менеджерами. І саме таким є сайт одного з найвідоміших туроператорів України, мережі туристичних агенцій «Поїхали з нами» https://poihalyznamy.com.ua/countries/egypt/


Тут підібрати тур, підходящий за бажаннями та гаманцем зовсім просто, адже їх детально підготували для своїх клієнтів туристичні менеджери вищого ґатунку.

 

До речі, однаково вигідними за ціною можуть бути як гарячі тури, які купують за кілька днів до вильоту, так і тури раннього бронювання. Просто, як свідчить практика, їх замовляють різні люди.


Ті, хто купує гарячі тури, зазвичай є імпульсивними та експресивними людьми. Вони приймають рішення миттєво, якщо є відповідний настрій, кілька вільних днів і звичайно ж, гарна пропозиція від туроператора. Вони можуть пробачити якісь недоліки готелю, чи незручні часи вильоту і прильоту, але завжди очікують від туроператора чесної розповіді про це, і тоді, відпочинок стає адекватним як коштам, витраченим на нього, так і сподіванням.


Ті, хто частіше замовляє раннє бронювання, зазвичай зовсім інші. Вони можуть довго перебирати на сайті готелі, порівнювати їх площу, довжину пляжного берега, розміри номерів чи величину і кількість басейнів. Цікавляться послугами аніматорів, наявністю спортивних майданчиків чи кортів і ледь, не програмою концертних номерів у дні їх перебування в Єгипті. Уважно вивчають показники температури як повітря, так і води на всіх можливих ресурсах, щоб спланувати не тільки курортне місто, а й навіть орієнтацію пляжної бухти та її захищеність від вітру.


Але, як перших, так і других раді чути і бачити менеджери турагенції «Поїхали з нами». А тисячі схвальних відгуків з подяками про вдало підібрані тури – лише зайвий раз свідчить про це.


Якщо ви втомились від роботи, бізнесу, городу, чи ще від будь-чого, пам’ятайте, що якісний і недорогий відпочинок в Єгипті від вас на відстані одного телефонного дзвінка чи одного кліку мишки.


Поїхали з нами – і ви не пожалкуєте!

Egipet1

Egipet2

Egipet3

 

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

Останнє від Олександр Доманський