Вівторок, 25 Січня

Ще один АТБ почали будувати в Бердичеві

Його ескізний проект було представлено вчора на засіданні містобудівної ради, яке тривало в бердичівському міськвиконкомі більше двох годин.

 


Будуватиме магазин місцевий підприємець Віталій Стодольський, який заздалегідь узгодив з найбільшою торговою мережою розташування майбутнього магазину та його основні технічні характеристики.

 


Торгова площа майбутнього супермаркету складе 1100 квадратних метрів, а біля нього буде облаштовано автостоянку на 30 паркомісць. Мережа АТБ тепер стане ближчою до мешканців немаленьких мікрорайонів міста, під назвою «М’ясокомбінат» та «Кожзавод» (підприємств цих вже немає, але назви залишились), адже новий магазин збудують за адресою вул. Житомирська, 99. Це місце знаходиться між кафе «Шарм» та панельною дев’ятиповерхівкою по вул. Чехова, навпроти будівлі (знову ж колишнього) ПТУ №12.


Тут раніше був приватний житловий будинок, потім хащі на його місці, а нині земельна ділянка, повністю підготовлена до будівництва. І сам магазин, і стоянка біля нього повністю помістились на території цієї земельної ділянки, цільове призначення якої вже змінено на комерційне використання.


У членів містобудівної ради були запитання щодо відстані до сусідніх споруд та збереження проїзду між будівлею кафе та майбутнім магазином, але на всі питання були дані вичерпні відповіді і більшістю голосів майбутнє будівництво АТБ було підтримано.

P.S. На гугл-карті, до речі, значок магазину на місці майбутнього будівництва вже стоїть

ATB1

ATB2

ATB3

ATB4

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800


  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.