Електронні закупівлі від «А» до «Я» - все для початківців та досвідчених учасників ринку — РІО Бердичів

Вівторок, 7 Грудня

Електронні закупівлі від «А» до «Я» - все для початківців та досвідчених учасників ринку

«Тендери» і «закупівлі» – ці слова були років двадцять тому немовби перепусткою до класу «обраних», адже саме тоді народжувалось законодавство, яке регулює нині державні закупівлі. Але тоді вони були «сховані» в товстелезних «талмутах» друкованого офіційного вісника закупівель. 

Щоб знайти в тисячах сторінок потрібну закупівлю, треба було точно знати, що вона там є. Тобто, якщо постачальник наперед знав про якусь потребу державної чи комунальної установи, лише тоді він міг своєчасно підготувати всі документи для укладання угоди.

Але все змінилось в 2014 – 2015 роках, коли було введено в дію нове законодавство, яке впровадило в життя електронні торги в системі «Прозоро». І одним з найперших елементів цієї системи став електронний майданчик https://zakupki.com.ua/.

Воно й не дивно, адже команда спеціалістів, які «збудували» цей майданчик, мала до того вже більш, ніж десятирічний досвід роботи з системою закупівель у паперовій формі. Вже тоді вони мали найбільшу базу даних про постачальників найрізноманітніших товарів та послуг та знали «смаки» найбільших замовників країни.

Тільки тепер, з впровадженням електронних інструментів для інформування потенційних учасників торгів та спеціальних надійних і захищених каналів зв’язку для безпосереднього електронного укладання угод, все це стало робитись на порядок швидше і ефективніше.

zakupki.com.ua став найзручнішим майданчиків для учасників торгів, тому що відразу цілеспрямовано взяв курс на комплексну аналітику тендерів. Адже, не секрет, що розібратись досконало і в тендерному законодавстві, і в особливостях документації, і в нюансах проведення аукціонів, дуже й дуже непросто.

Перевагами майданчика «zakupki.com.ua» є

  • Прогноз ціни конкурентів, яку визначає спеціальна програма
  • Персональні менеджери, які допомагають клієнтам на будь-якому етапі закупівель
  • Величезна база даних про всі торги, яка дозволяє уникнути ризиків
  • Надзвичайно ефективні системи пошуку інформації зі зручною навігацією

Для клієнтів електронного майданчика створена унікальна система сповіщень, які допомагають слідкувати за новими пропозиціями підприємств і організацій, допомагають створювати шаблонні документи та оперативно реагувати на зміни в оголошених тендерах.

Знати більше про тендери

Спеціалісти майданчика створили серію унікальних освітніх курсів як для початкуючих, так і для досвідчених учасників торгів. В кожній «лекції» розбираються конкретні ситуації, які виникають і на етапі підготовки документації, і на етапі торгів, і на етапі укладання договорів, і навіть на етапі оскарження цих торгів. Іноді одна буква чи цифра в сто-сторінковій документації може стати вирішальною.

Зробити перший крок у публічних закупівлях

Щодня тисячі державних, комунальних та комерційних підприємств, установ і організацій потребують сотень тисяч товарів і послуг, і десятки тисяч підприємців та підприємств готові задовольнити ці потреби. І саме електронний майданчик zakupki.com.ua стає для них місцем зустрічі та початку, або продовження успішної співпраці.

zakupki1

zakupki2

zakupki3

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошують на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.