Четвер, 26 Трв

CRM — нові можливості вашого бізнесу

30 груд. 2021

Прагнете збільшити обсяги продажів, пришвидшити обробку інформації чи покращити систему аналітики бізнес-процесів? У цьому допоможе CRM — Customer Relationship Management. Це спеціально розроблені у відповідності до ваших потреб програми, що дозволяють уникнути помилок та побудувати ефективну систему взаємодії з клієнтами. Впровадження CRM дозволить власнику бізнесу:

● вести облік звернень клієнтів та угод;

● керувати окремими завданнями та проєктами;

● формувати робочі звіти онлайн у режимі реального часу;

● встановлювати та моніторити показники KPI у розрізі фірми, відділу чи певного співробітника;

● формувати документи;

● оперативно підраховувати вартість послуг;

● керувати фінансами.

CRM система може бути інтегрована з електронною поштою, телефонією, соціальними мережами. За допомогою неї можна створювати інформаційні розсилки. Впровадження CRM сприяє економії, адже більшість процесів, що звичайно виконувалися вручну, можна делегувати правильно налаштованому програмному забезпеченню. Це дозволяє скоротити видатки та уникнути ризику помилок, що можливі за умови доручення виконання подібних завдань персоналу.

Для кого впровадження CRM буде корисним?

Для вас важливе ставлення кожного клієнта? Ви прагнете оперувати великими обсягами інформації та оброблювати їх у найкоротші терміни? Вам важливо ефективно використовувати людські ресурси? Потрібно зменшити видатки на ведення бізнесу? У такому разі CRM стане потужним акселератором розвитку. Серед користувачів таких систем — провідні організації, діяльність яких зосереджена у різних сферах бізнесу:

● маркетингові агентства;

● підприємства гуртової та роздрібної торгівлі;

● теле- та радіокомпанії;

● фабрики та заводи;

● заклади громадського харчування;

● компанії з надання послуг населенню та інші.

Запровадження CRM-системи стане корисним на будь-якому з етапів розвитку бізнесу. Вона стане рушійною силою для стимулювання працівників, допоможе зібрати та захистити інформацію, провести маркетингову кампанію. За допомогою CRM виявляють проблеми та недосконалості в існуючих бізнес-процесах та формують сприятливий імідж організації. Система дозволить позбавитися великої кількості програмного забезпечення, що використовувалося компанією до її впровадження. До «зайвого» ПО можна буде віднести деякі складські програми, планувальники, комунікативні надбудови, що значно скоротить видатки на купівлю ліцензій, а також дозволить консолідувати інформацію. Саме тому CRM можна вважати однією з найперспективніших інвестицій у розвиток.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.