У яких випадках не дають кредит? — РІО Бердичів

Неділя, 16 Січня

У яких випадках не дають кредит?

14 січ. 2022

Стовідсотковий результат

За останні три роки в Україні припинили свою діяльність майже 100 банків, при чому кредитний портфель працюючих банківських організації значно зменшився. В ситуаціях, коли громадянам терміново потрібні гроші, вони звертаються до банку, однак не завжди отримують одобрення.

Стовідсоткове одобрення кредиту можливе при оформленні онлайн позики. Згідно статистичним даним, 99% заяв на кредитування одобрюються. Стати позичальником онлайн-сервісу може будь хто, навіть знаходячись за кордоном. Розгляд заяв здійснюється протягом 5 – 10 хвилин з моменту її подання.

В інтернеті можна зустріти мільйони пропозицій щодо оформлення кредиту, однак заключати договір радимо з перевіреним фінансовим інститутом. Фактів шахрайських дій виявлено безліч. Будьте зостережливими! Перш ніж звернутися до МФО необхідно якомога більше зібрати інформації про кредитори, поцікавитися відгуками клієнтів. Наприклад на ресурсі https://meta.ua/mfo/e-groshi/ зібрана інформація про Є-гроші та інші МФО, описано умови кредиту та загальна інформація.

Фактори, що впливають на кінцевий результат

Перейдемо детально до розгляду випадків, коли кредитор має право надати негативну відповідь щодо кредитування:

  • постійна зміна місць роботи;
  • рівень заробітку не дозволяє покривати щомісячну заборгованість та сплачувати відсотки;
  • вікове обмеження;
  • відсутність довідки про доходи;
  • надання недостовірних персональних відомостей;
  • позичальник запросив досить велику суму кредиту;
  • відсутність міста постійної реєстрації на території країни;
  • погана кредитна історія.

Якщо причиною відмови в оформленні позики виступає погана кредитна історія, то виникає питання як її покращити. Даний процес не швидкий, але дієвий. Для початку потрібно в бюро кредитних історій запросити свою історію, детально її проаналізувати. Можливо співробітники допустили помилку при занесені чергової інформації в базу даних.

Якщо пониження рейтингу справедливе, то для його підняття необхідно застосувати комплекс реабілітаційних заходів: взяти та успішно сплатити невеликий кредит в банку, погасити наявну заборгованість, перейти на більш високооплачувану роботу.

Отож, при терміновій необхідності кредитування вихід є завжди.

Відео

bazar 800


  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.