Вівторок, 4 Жовтня

Бердичівський центральний ринок повністю відновив свою роботу

У минулі суботу та неділю на свої торгові місця вийшли майже всі підприємці, в тому числі, і продавці одягу, які в попередні тижні не виходили.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

М’ясний павільйон і раніше працював на повну потужність, як і продуктові та овочеві ряди, а до них додались і кіоски з господарчими товарами, котрі на вихідних теж працювали майже всі.


Торговці в рядах одягу розповідали, що до них зараз ідуть більше переселенці, які проїжджають через Бердичів або ж зупинились тут на довше.


Біженкам з Ірпеня вчора одна з підприємниць безкоштовно віддала дві дитячі куртки, бо побачила, що вони дійсно цього потребують. Та й інші підприємці теж говорили, що є в них речі, якими можуть поділитись з потребуючими.


І якщо згадати, що на минулому тижні голова обласної адміністрації звернувся до підприємців Бердичівського району із закликом відновити роботу, то можна констатувати, що торговці центрального ринку його повністю підтримали.

bazar11

bazar12

bazar3

bazar4

bazar5

bazar6

bazar7

bazar8

bazar13

 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.