Вівторок, 4 Жовтня

Бердичівський універмаг відновив свою роботу

Після місяця вимушеного простою, підприємці, які торгують в універмазі «Ювілейний» вирішили знову розпочати повноцінну діяльність.

 


Про це вони повідомили завчасно в соцмережах, тому сьогодні, вже через кілька хвилин після відкриття центральних дверей, відвідувачі почали потрохи заповнювати поверхи торгового центру.

 


Деякі відділи поки що закриті, але більшість все ж розпочала роботу. Підприємці розкладають товари на вітрини і паралельно вже продають першим відвідувачам необхідні речі, наголошуючи на знижках в перший день торгівлі.


Одяг, взуття, канцтовари, подарунки та ще багато промислових товарів у найширшому асортименті представлені на трьох поверхах універмагу. І тому, якщо бердичівлянам або ж вимушеним гостям нашого міста потрібно щось із вищеперерахованого, ласкаво просимо до найавторитетнішого торгового закладу Бердичева.


До речі, незабаром там же відновить свою роботу виставка «Світ жаб», яка внаслідок військових дій зупинилась у Бердичеві на довше, ніж було заплановано. Співробітники приходили щодня навіть у закритий універмаг, щоб кормити своїх земноводних, підтримувати необхідну для них температуру і вологість.


Універмаг працюватиме з 10.00 до 16.00.

univermag1

univermag2

univermag3

univermag4

univermag5

univermag6

univermag7

univermag8

univermag9

univermag10

univermag11

univermag12

univermag13

univermag14

 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.