Вівторок, 16 Серпня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

«Золота» сіль: у Бердичеві, мабуть, уже квасять капусту…

Коли дорожчає цукор, люди зазвичай запасаються сіллю. А її у Бердичеві зараз можна знайти не всюди. Зробивши прогулянку на Центральний міський ринок, а потім обійшовши з десяток навколишніх магазинів, переконалися: ціни на сіль поповзли доверху.

Приєднуйтесь до Telegram каналу РІО Бердичів: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

Пам’ятається, до війни півторакілограмова упаковка солі кам’яної харчової коштувала 7–8 гривень. Нині, наприкінці березня 2022-го року, у різних торговельних точках на ринку побачили такі ціни: у продуктових магазинах 1 кг на вагу вартує 15 грн, а зовсім поруч – 20 грн. Пачку солі (1,5 кг) в одному з кіосків пропонують придбати за 25 грн.

Рухаючись по колу, побували у великих магазинах, де на полицях сіль відсутня зовсім. Пішли за дефіцитом в один із супермаркетів. Сусіди повідомили: там ціна за 1,5 кг в упаковці досить пристойна – 9 грн 20 коп. Але сподівання виявилися марними: пусто. Працівниця магазину розповіла, що люди зранку хапали сіль, стаючи у чергу по двоє з сім’ї і заповнюючи сумки до країв. Охоронець пояснив: в одні руки дозволяють взяти по 5 одиниць товару. Отож, доведеться завітати сюди знову, щоб придбати те, без чого і обід не смачний…

Підприємці з ринку припускають: очікується подальше подорожчання солі через ажіотажний попит населення. Начебто ще рано квасити капусту й консервувати помідори та огірки, щоб тягнути на собі по декілька кілограмів стратегічного продукту…

Сіль у Бердичеві

Сіль у Бердичеві

Сіль у Бердичеві

Сіль у Бердичеві

Сіль у Бердичеві

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.