Субота, 1 Квітня

Чому затримують виплату 6 500 гривень допомоги бердичівлянам

15 квіт. 2022 РІО Бердичів

Не всім бердичівлянам, котрі подавали до 01 квітня заявку в додатку «Дія», щоб отримати 6 500 гривень допомоги від держави, виплатили кошти.

Дехто, хто подавав заявку у період останніх двох тижнів березня, замість 10-ти днів чекають вже 2 тижні. Так сталося тому, що Міністерством економіки не було переховано всіх необхідних для виплати допомоги коштів. Проте в міністерстві пообіцяли виплату до кінця квітня місяця усім, хто подавав заявки. Після отримання грошей з бюджету, вони будуть перераховуватись банком на картки заявників.

Натомість подати нові заявки можна буде лише роботодавцям, котрі будуть працевлаштовувати переселенців. Це стимулюватиме до відкриття робочих місць та влаштування на роботу внутрішньо переміщених осіб, надаючи їм роботу і, відповідно, заробітну плату. Всім іншим виплачувати 6 500 гривень за допомогою програми «єПідтримка» у держави немає змоги.

Нагадаємо також, що внутрішньо переміщені особи через додаток «Дія» можуть отримувати кожного місяця до кінця війни виплати у розмірі 2 000 гривень на дорослого та 3 000 гривень – на дитину.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

 

Відео

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

Посівний календар квітень 2023

Приватне БТІ

Три ведмеді запрошує на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.