Вівторок, 17 Трв

Бердичівські підприємці хочуть платити за оренду, незважаючи на звільнення

12 березня було прийнято рішення Бердичівської міської ради про звільнення від плати за оренду комунального майна на час дії режиму воєнного стану.

 

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

Але, як виявилось, є в Бердичеві підприємства, які не погодились з таким звільненням і хочуть наповнювати міський бюджет та платити за оренду майна комунальної власності територіальної громади.

 

Зокрема, на засіданні постійної депутатської комісії прозвучала інформація про одне з таких підприємств – Бердичівський хлібозавод.


Тому працівники управління економіки підготували проект, яким вносяться зміни до того березневого рішення. Якщо раніше, від сплати звільнялись всі суб’єкти бізнесу, то нині, тільки ті, які будуть бажати таку пільгу і напишуть відповідну офіційну заяву.


В ході його обговорення зазначалось, що тим підприємцям, які зараз не працюють і не мають змоги платити орендну плату, згідно законодавства зараз не будуть нараховувати штрафи і пеню.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.