Роздрукувати цю сторінку

В Бердичеві черга на АЗС сягнула майже кілометра. ВІДЕО

Ще звечора по місту поповзли чутки, що на заправку по вулиці Сідлецького мають привезти паливо, тому до настання комендантської години там вже почала шикуватись черга. 

 

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

Зранку, о пів на дев’яту, там ще нічого не продавали, але черга легкових автівок розтягнулась вже аж до танка. За інформацією з соцмереж, там сьогодні продаватимуть бензин. На дванадцяту годину бензин та газ вже були у продажу: 92 - 43 грн./л; 95 - 44 грн./л, максимальна кількість 20 літрів. Все відпускають тільки за додатком.


Автогаз продавали сьогодні на вулиці Богданівській за ціною 40 грн 98 коп. На заправках по вулиці Козацькій вчора ввечері та на «Ден-ойл» (Богданівська), «Енерджі» (Одеська) та «Укрнафта» (Одеська) сьогодні вранці нічого не було. На «ОККО» вранці заправлялись лише автобуси перевізників, а легкові автівки починали шикуватись у невеличку чергу.


По мірі надходження іншої інформації будемо інформувати бердичівлян про ситуацію з паливом у місті. На жаль, як ми бачимо, вона залишається дуже складною.

 

Стели АЗС станом на вечір середи 18.05:

benzin1

benzin2

benzin3

Стели АЗС станом на 9.00 ранку четверга 19.05:

benzin4

benzin5

benzin6

benzin7

benzin8

benzin9

 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

Останнє від Олександр Доманський