П'ятниця, 1 Липня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

У бердичівському сервісному центрі відновлена електронна черга онлайн

Але на два найближчі тижні вільних місць у ній вже немає.

 

 

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

Інформація про відновлення функціонування електронної черги з’явилась на сайті головного сервісного центру МВС України 9 червня.


Електронна черга була відключена після початку війни через численні кібер-атаки на сайти органів влади, але тепер її функціонування відновлено. Але, слід пам’ятати, що онлайн запис в чергу є індивідуальним, і передавати його іншій особі, як і використовувати для інших реєстраційних дій, ніж заявлені – не можна.


Бердичівляни, які часто користуються послугами сервісного центру, вже давно оцінили зручність онлайн послуг, і, напевно, тому, після відновлення електронної черги вже зайняли в ній всі місця на два тижні наперед. А, може, це й не бердичівляни, адже будь-хто може отримати реєстраційну послугу в будь-якому зручному сервісному центрі.

MREV1

 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.